sobota, 23 maja 2015

Zona Cezara jest na Facebooku

 
ZC - Zona Cezara
- Quo Vadis Domine, Dokąd zmierzasz Panie? 

Nie pytaj świata dokąd zmierza, Bo nie daj Boże prawdę powie. Miast pytać, z paciorków pacierza,  Ułóż modlitwę za jej zdrowie. Co ma przeminąć, to przeminie ... A co ma zranić do krwi zrani   ... 

- Piotr rzekł: Quo Vadis Domine, Dokąd zmierzasz Panie?

"BÓG - HONOR - OJCZYZNA  / / /  MĄDROŚĆ, WIARA i POTĘGA"
"Zawodowo" tracę czas na "analizowaniu przyszłości". - Trochę dziwne to zajęcie zważywszy, że nikt mnie nie zatrudnia, ... i nikt mi za moją pracę nie płaci. - Już słyszę rechot szanownych redaktorów, gdy czytacie te słowa. / Rechotacie, prawda? / To się właśnie nazywa "analizą przyszłości", które jest tym, co nas różni. Wy, szanowni redaktorzy, piszecie o tym, co się wydarzyło, ... i jeśli nie wdacie się w mniej, lub bardziej tragikomiczne oceny, wydajecie się być mądrzy. - Bo trudno wyglądać na niemądrego, gdy się pisze prawdę o faktach, które się widzi. - Który z Was tak właśnie pisze? (:
 
Ja analizuję przyszłość, piszę więc o rzeczach "niestworzonych", głupich, niemądrych. - Tym się różnimy. - Aby więc rzecz uczynić "zjadliwą", dla osób ze szczupłymi horyzonatami, z ograniczoną wyobraźnią, ograniczoną tym co się stało, a nie "tym do czego zmierza czas" i tym co się właśąnie dzieje, postanowłem stworzyć rzeczywistość mówiącą o przyszłości. Rzeczywistość, która przyszłością być njednak nie może, bo była niezrozumiałą "kosmologią", której nikt nie zrozumie. Postanowiłem stworzyć przyszłość opartą na przeszłości. - Bo historia kołem się toczy.

Ta sama historia powtarza się tak długo, jak długo, jak długo cel wyznaczony przez "sprawców" nie zostanie osiąśgnięty. - Witam w świecie "ZC - Zona Cezara", gdzie "Cezar" jest facetem, a "ZC-Zona" obszarem którym rządzą "żołnierze Cezara". - "Zona Cezara" wspiera Ruch Ochrony Wyborów.
 
image
 
Przyłącz się>>> http://ruchkontroliwyborow.pl/
 
 

1 komentarz: 1. Putin podpisał "ustawę o niechcianych gościach". Ma służyć "obronie interesów narodowych"

  Ustawa, przyjęta we wtorek przez Dumę Państwową, niższą izbę rosyjskiego parlamentu, a dzień później przez Radę Federacji, przewiduje, że za niepożądaną może zostać uznana organizacja lub firma"stwarzająca zagrożenie dla podstaw ustroju konstytucyjnego Rosji, jej obronności lub bezpieczeństwa".

  Co daje ustawa?

  Rosyjskie władze uzyskają prawo zakazania działalności zagranicznej organizacji pozarządowej i osądzenia pracowników, którym groziłoby do sześciu lat więzienia lub zakaz wjazdu na terytorium Rosji. Ustawa zezwala także na blokowanie kont bankowych podmiotów uznanych za niepożądane; dodatkowo rosyjskie organizacje otrzymujące od nich pieniądze będą zobowiązane "zdać sprawę" z własnej działalności.

  Inicjatorzy ustawy - Aleksandr Tarnawski z lojalnej wobec Kremla partii Sprawiedliwa Rosja i Anton Iszczenko z również prokremlowskiej nacjonalistycznej Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji (LDPR) - argumentowali, że "pozwoli ona w trybie prewencyjnym bronić podstaw konstytucyjnych państwa, interesów narodowych, praw obywateli i bezpieczeństwa państwa".

  Uznali, że obowiązująca w Rosji ustawa o organizacjach pozarządowych - zagranicznych agentach - nie stanowi wystarczającego zabezpieczenia przed "kolorową rewolucją" i że konieczne są odrębne regulacje prawne dotyczące zagranicznych i międzynarodowych organizacji pozarządowych. Autorzy projektu podkreślali, że obce organizacje mogą być jednym z narzędzi prowadzenia walki geopolitycznej.

  Ich zdaniem działalność zagrażającą bezpieczeństwu FR mogą też prowadzić zagraniczne firmy, w tym korporacje ponadnarodowe.


  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17970276,Putin_podpisal__ustawe_o_niechcianych_gosciach___Ma.html?lokale=local#BoxNewsImg

  OdpowiedzUsuń