poniedziałek, 25 maja 2015

Wybraliśmy Prezydenta, ale nie zapominajcie: Polską rządzi ZONA CEZARA

W Newsweek.pl po po-wyborczym szoku zaczyna się "lizanie dudy"

 
image

BEZ KOMENTARZA
 
image
 
Wybraliśmy Prezydenta, ale nie zapominajcie: Polską rządzi ZONA CEZARA
 
image

24 Maja o 21:01 Warszawa, ... i cała Polska wita nowego Prezydenta!

Otrzymałem niepotwierdzoną informację, że 24 Maja, minutę po zamknięciu lokali wyborczych, a więc około 21:01 w trakcie wieczoru wyborczego kandydata PiS, w sali obok, odbędzie się konferencja prasowa Ruchu Kontroli Wyborów. -Jeśli nic się nie zmieni, konferencję swoją obecnością ma zaszczycić nowowybrany Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Pan dr. Andrzej Duda. - Komunikat ze spotkania i konferencji ma się ukazać po ogłoszeniu oficjalnych wyników Wyborów Prezydenta 2015. / ŹRÓDŁO:  zonacezara.blogspot.com
 
image
 
"CISZA-PO-WYBORCZA" PRZEDŁUŻONA DO 22:30
 
image
 

"BÓG - HONOR - OJCZYZNA / / / MĄDROŚĆ, WŁADZA, ... i POTĘGA!"
 
image
 
20.18 Przed Redutą Banku Polskiego, gdzie odbędzie się wieczór wyborczy PiS, coraz więcej ludzi. - Warzecha: Dzieje się! #CzućZmianę! Tendencja wzrostowa 54% / 36% dla Dudy ... Przed siedzibą PiS i prezydenta-elekta Andrzeja Dudy zaczynają się zbierać tłumy - PILNUJ POLSKI! 
 
Ave Cezar! Ojczyzna Legiony swe wzywa! 
 
20.25  Cisza wyborcza przedłużona do godz. 22.30. 
O 22:31 przemówienie prezydenta-elekta Andrzeja Dudy
 
image

24.05.15 / Przed 21:01: Czterech Pancernych i pies, jadą czołgami! Powitajmy ich kwiatami!

Prezydent Komorowski zrezygnował z wyborców Kukiza. Opuszcza Pałac przegrany, ale z honorem, ... czy też raczej na coś czekamy? >>  http://zonacezara.blogspot.ca/2015/05/czterech-pancernych-z-gustlikiem-jada_24.html

  image
 
Już słyszę rechot szanownych redaktorów, gdy czytacie te słowa. / Rechotacie, prawda? / To się właśnie nazywa "analizą przyszłości", które jest tym, co nas różni. Wy, szanowni redaktorzy, piszecie o tym, co się wydarzyło, ... i jeśli nie wdacie się w mniej, lub bardziej tragikomiczne oceny, wydajecie się być mądrzy.

- Bo trudno wyglądać na niemądrego, gdy się pisze prawdę o faktach, które się widzi. - Który z Was tak właśnie pisze?  - Wszyscy?

- Ja analizuję przyszłość, piszę więc o rzeczach "niestworzonych", głupich, niemądrych. - Tym się różnimy. (:
 
Aby więc rzecz uczynić "zjadliwą", dla osób ze szczupłymi horyzonatami, z ograniczoną wyobraźnią, ograniczoną tym co się stało, a nie "tym do czego zmierza czas" i tym co się właśnie dzieje, postanowiłem stworzyć rzeczywistość mówiącą o przyszłości. Rzeczywistość, która przyszłością być jednak nie może, bo była niezrozumiałą "kosmologią", której nikt nie zrozumie. Postanowiłem stworzyć przyszłość opartą na przeszłości.
 
- Bo historia kołem się toczy. Ta sama historia powtarza się tak długo, jak długo, jak długo cel wyznaczony przez "sprawców" nie zostanie osiągnięty. - Witam w świecie "ZC - Zona Cezara", gdzie "Cezar" jest facetem, a "ZC-Zona" obszarem którym rządzą "żołnierze Cezara". - "Zona Cezara" wspiera Ruch Ochrony Wyborów.
 
image


ZONA CEZARA jest na Facebooku

 


 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz