SPOT WYBORCZY KOMITETU KANDYDATA ANDRZEJA DUDY
 
16.06.2010 Newsweek.pl / Komorowski: Nie jestem zwolennikiem prywatyzacji lasów
 
Gdyby ktokolwiek słyszał o tym, że mnie się pomawia o chęć prywatyzowania lasów, proszę o telefon. Sędzia jeszcze jest rozgrzany, załatwimy sprawę szybko
 
- zażartował Bronisław Komorowski w środę na Krajowym Zjeździe Leśników w Jabłonnie. Dodał, że nie jest i nie będzie zwolennikiem prywatyzacji Lasów Państwowych.Jak zaznaczył, słyszał już nawet modlitwy o to, by lasy pozostały własnością państwa polskiego.
 
- I tak sobie myślałem: czy warto modlić się o coś, co jest oczywistością. Ale zawsze to nie zaszkodzi, bo oczywiście bywają i modlitwy intencjonalne, bywają i kłamstwa intencjonalne.
 
- powiedział kandydat PO na prezydenta. Ocenił, że to zbiorowe wielkie kłamstwo trwające od lat, które - jak podkreślił - chyba się zrodziło w czasie podobnego spotkania jak dzisiejsze, kiedy jedyny znany mu polityk polski "rzeczywiście coś powiedział o prywatyzacji lasów".
 
- Proszę mi nie przypisywać zdania polityka, który kiedyś to wygłosił na spotkaniu z państwem, potem był ministrem finansów w rządzie Jarosława Kaczyńskiego - mówił Komorowski do leśników. - Jako żywo nigdy nie byłem, nie jestem, nie będę zwolennikiem prywatyzacji lasów - oświadczył.
 
 
My, czyli Państwo Polskie,  po 10.04.10 znalaźliśmy się w stanie niewypowiedzianej wojny.   Wszystko co widzimy, doświadczaliśmy, doświadczamy, ... i będziemy doświadczać ma związek z "Historią Lasów Państwowych" / Komorowski i rząd Tuska chcieli sprzedać polskie lasy, aby pozyskać środki na wypłaty nienależnych roszczeń za mienie pożydowski. Dlaczego Komorowski ucieka od wyjaśnienia tej sprawy?   >>>  http://zonacezara.salon24.pl/645015,historia-lasow-panstwowych-historia-zdrady-sprawy-polskiej ,  lub   >>>  http://www.zonacezara.blogspot.ca/

*** Joahim Brudziński (PiS)

Z równym niesmakiem ktoś może odebrać odebrać spot dotyczący Lasów Państwowych i sugestii, że Bronisław Komorowski te Lasy chce sprzedać. Czy to są analogiczne spoty?

Nie, spot Andrzeja Dudy nie jest analogiczny. On się odnosi do kwestii nigdy nie zdementowanych informacji podnoszonych przez media. Znamy doniesienia, że w obozie Platformy powstał pomysł, by ten ostatni jeszcze istniejący obszar bogactwa narodowego, jakim są Lasy Państwowe przeznaczyć na odszkodowania i spłatę roszczeń powojennych. I to jedynie wobec jednej grupy narodowościowej. Stawiamy tę kwestię, by Polakom uświadomić, że jeśli nie będziemy bronić naszego bogactwa, jakim są Lasy Państwowe, to zostanie to rozgrabione w taki sam sposób, jak rozgrabiono inny majątek państwowy.  http://wpolityce.pl/polityka/243490-joachim-brudzinski-nie-bedziemy-uczestniczyc-w-teatrze-sztabowcow-komorowskiego-nasz-wywiad