niedziela, 3 maja 2015

Historia Lasów Państwowych. Historia zdrady sprawy polskiej

Dlaczego Komorowski ucieka od od wyjaśnień? /19 stycznia 2015 r. / wPolityce.pl: Komorowski i rząd Tuska chcieli sprzedać polskie lasy, by zapłacić za mienie pożydowskie. 
 


My, czyli Państwo Polskie po 10.04.10 znalaźliśmy się w stanie niewypowiedzianej wojny. - Wszystko co widzimy, doświadczaliśmy, doświadczamy, ... i będziemy doświadczać ma związek z "Historią Lasów Państwowych"

Ma to też związek z "Historią zdrady sprawy polskiej", która inaczej powinna nazywać się definitywną próbą podboju 1/3 terytorium naszego okupowanego kraju.

Zanim dojdzie do wyborów prezydenta (fałszerstwa), ... i tuż po nim, będziemy doświadczać, i będziemy świadkami  różnego typu "zawieruchy wojennej", ... i prowokacji, prowokowanych przez władze okupacyjne.

- Dlatego w zbliżających się Wyborach Prezydenta 2015 musimy być jednomyślni.

Niech każdy to przemyśli i zagłosuje jak powinien, jak "żołnierz polski".

- Walczymy o niepodległość!

Podaj ten link dalej  >>   http://www.zonacezara.blogspot.ca/
Salon24.pl >>> http://zonacezara.salon24.pl/645015,historia-lasow-panstwowych-historia-zdrady-sprawy-polskiej
 
03.05.2015 / Niezalezna.pl: Niewiele brakowało, aby po finale Pucharu Polski doszło w Warszawie do starć policji z kibicami Legii. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak policjanci w brutalny sposób traktują świętujących zwycięstwo swojej drużyny fanów. W sobotę na Stadionie Narodowym rozegrano finałowy mecz Pucharu Polski. Po meczu kibice stołecznego klubu przeszli na Plac Zamkowy, aby świętować zwycięstwo swojej drużyny. Były śpiewy, okrzyki i race. Kibicom cały czas towarzyszyli policjanci wyposażeni w kaski, tarcze, pojemniki z gazem łzawiącym oraz broń gładkolufową. Sytuacja była momentami bardzo napięta.
 
Jak niewiele brakowało, aby w Warszawie doszło do podobnych wydarzeń co w Knurowie, pokazuje nagranie, które trafiło do sieci. Widać na nim, że policjanci w sposób wyjątkowo brutalny traktowali kibiców Legii, cieszących się z wygranej. - Czy rzeczywiście zachowanie mundurowych było uzasadnione, można przekonać się oglądając zamieszczony poniżej film.
 
- Pamiętajmy: Cała kampania Komorowskiego opiera się na zapewnieniu porządku i spokoju. - Dlatego prowokuje się "akcje".

 

Fot. wPolityce.pl 
             
19 stycznia 2015 r. / wPolityce.pl: Komorowski i rząd Tuska chcieli sprzedać polskie lasy, by zapłacić za mienie pożydowski. Dlaczego Komorowski ucieka od od wyjaśnień?
 
Polskie lasy miały pójść pod młotek. Prezydent Komorowski obiecał Amerykanom, że za uzyskane w ten sposób pieniądze wypłaci Żydom odszkodowania za utracone w naszym kraju mienie. Dlaczego ta informacja ukrywana jest przed Polakami?  — tajny plan sprzedaży polskich lasów ujawnia na podstawie opublikowanej przez portal WikiLeaks notatki ambasadora USA w Polsce, Marzena Nykiel.

 

Bronisław Komorowski i Donald Tusk zamierzali sprzedać lasy i nieruchomości należące do skarbu państwa, by zdobyć środki na wypłatę odszkodowań za mienie odebrane Żydom przez Niemców i Sowietów. Komorowski złożył taką obietnicę w styczniu 2009 r., a jego deklaracja jest kluczem do zrozumienia szeroko zakrojonej strategii rządu.

Ambasador Victor H. Ashe zaraportował do Departamentu Stanu USA, że „Komorowski stwierdził, iż premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, […] by »dołożyli się do rekompensat«, sprzedając państwowe lasy i nieruchomości — podaje Nykiel.
Pomysł był prosty i miał zostać przeprowadzony błyskawicznie na ostatnim posiedzeniu Sejmu minionego roku. W przeładowany program przedświątecznych, nocnych obrad, między poprawki budżetowe i związki partnerskie wciśnięto fundamentalną sprawę lasów, zapewniając, że proponowane zmiany jeszcze bardziej je zabezpieczą. Ewentualną debatę miał zagłuszyć chamski rechot Twojego Ruchu pastwiącego się nad sałatką prof. Krystyny Pawłowicz  — pisze publicystka.

Rząd PO kilkakrotnie składał obietnice wypłacenia odszkodowań Żydom za zagrabione przez Niemców i Sowietów mienie. W 2008 roku, a następnie w 2010 Donald Tusk zaskarbił sobie sympatię tych środowisk, które ogłosiły, że w sprawie restytucji mienia „nastąpił przełom”.

                Fot. sxc.hu / Facebook
20 kwietnia 2015 r. / wPolityce.pl: Korwin-Mikke chce prywatyzować polskie lasy i pobierać opłaty za wstęp. "Całe puszcze muszą być sprzedawane miliarderom"

Prawicowy wyborca poddany jest zmasowanej dezinformacji. Wszystkie grupy biznesowo-polityczne stają na głowie, by zdyskredytować Andrzeja Dudę i rozproszyć prawicowy elektorat. Zwolenników Korwin-Mikkego można znaleźć także wśród katolików, którzy jednak nie zadali sobie trudu, by przestudiować dokładnie poglądy swojego kandydata. Co powiedzą na jego poglądy o wyprzedaży polskiej ziemi?

Lasy zawsze były prywatne, konkretnie królewskie i dzięki temu nie zostały rozdeptane i wszystko nie zostało wyjedzone. Bo jeżeli pan wpuści lud do lasu, to zadepczą. Ekolodzy powinni się domagać prywatyzacji lasów
— mówił Korwin-Mikke na antenie Radia Wnet, odpowiadając na pytanie słuchacza. Rozmowa miała miejsce 20 maja 2013 roku, ale poszła w niepamięć. Warto więc odświeżyć poglądy dyżurnego kandydata na prezydenta.


Nie można prywatyzować po hektarze, bo wtedy wiadomo, że każdy wybije swoje zające, bo jak nie to wybije sąsiad.    To muszą być całe puszcze sprzedawane jakimś miliarderom, to wtedy będzie ich stać na utrzymanie tego  Zresztą tego się nie kupuje dla zysku na ogół, bo to symbol prestiżu jest. Król nie czerpał wielkiego zysku z podatków od bartników, grzybiarzy itd.   Uważam, że jest rozsądne, żeby człowiek, który chce zbierać grzyby w lesie za ten przywilej zapłacił złotówkę czy dwie na, żeby były pieniądze na utrzymanie leśniczego, gajowego itd.  — mówił dalej Korwin-Mikke.Fot. PAP/Jacek Turczyk
 
wPolityce.pl: Śmierć Władysława Bartoszewskiego to ogromna strata dla Polski  i dla mnie osobiście. Pozostanie On przykładem człowieka, który całe swoje życie poświęcił służbie Ojczyźnie. / ... Powiedział prezydent Bronisław Komorowski.
 
CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU?
 
Od lewej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".
Amerykański miliarder George Soros to człowiek, który od samego początku bierze czynny udział w reformowaniu Europy Wschodniej polegającej na "prywatyzacji", czyli wykupowaniu dóbr Narodowych za grosze - Można podejrzewać, że to on zlecił prywatyzację Lasów Państwowych.
Wiadomo też, że to żydowscy finansiści amerykańscy sfinansowali rewolucję 1917 r. w Rosji, a pieniądze Sorosa,  jeśli dobrze słyszałem , buszują teraz po Ukrainie


Janusz Korwin-Mikke w POSK, 19.04.2015 Londyn


Telewizjarepublika.pl / 14.03.2015: Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Andrzej Duda zainaugurował dziś działalność Muzeum Zgody im. Bronisława Komorowskiego. – Prezydentura pana Bronisława Komorowskiego nie była i nie jest prezydenturą zgody – powiedział Duda.
 
MUZEUM ZGODY KOMOROWSKIEGO STR. 7 O LASACH
                       Fot. YouTube

wPolityce.pl / -1.04.2015: Prof.Wolniewicz /  Jedyny poważny kandydat w wyborach prezydenckich to Andrzej Duda. Reszta nie ma kwalifikacji do tej funkcji

Poważny kandydat w tych wyborach jest tylko jeden. Jest nim Andrzej Duda— powiedział w rozmowie z tygodnikiem „Najwyższy Czas” prof. Bogusław Wolniewicz.

Jak podkreślił, kandydat „poważny” musi spełniać dwa warunki.

Musi mieć szanse na wybór i kwalifikacje na prezydenta. Pozostali kandydaci albo nie mają szans albo nie mają kwalifikacji. Albo nie mają ni tego ni tamtego — stwierdził Wolniewicz.

Jak podkreślił nie jest osobiście bezkrytycznym entuzjastą Andrzeja Dudy, ale w jego ocenie jest to „człowiek rozumny i przyzwoity”.

Był wiceministrem, jest posłem do Parlamentu Europejskiego, pracował też w Kancelarii Prezydenta RP. Jest więc obyty z mechanizmami sprawowania władzy. — mówił profesor.

Wiem natomiast, że Bronisław Komorowski jest zdrajcą sprawy polskiej i że prezydentem być nie powinien. To mi wystarczy by głosować na Andrzeja Dudę

 
 

2 komentarze:

 1. HISTORIA LASÓW PAŃSTWOWYCH / HISTORIA ZDRADY SPRAWY POLSKIEJ

  Telewizjarepublika.pl / 14.03.2015: Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Andrzej Duda zainaugurował dziś działalność Muzeum Zgody im. Bronisława Komorowskiego. – Prezydentura pana Bronisława Komorowskiego nie była i nie jest prezydenturą zgody – powiedział Duda.

  >>> MUZEUM ZGODY KOMOROWSKIEGO STR. 7 O LASACH
  >>> http://muzeumzgody.pl/galeria.html#poster7

  19 stycznia 2015 r. / wPolityce.pl: Komorowski i rząd Tuska chcieli sprzedać polskie lasy, by zapłacić za mienie pożydowski. Dlaczego Komorowski ucieka od od wyjaśnień?

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=SDjYWs4a7Ms

  20 kwietnia 2015 r. / wPolityce.pl: Korwin-Mikke chce prywatyzować polskie lasy i pobierać opłaty za wstęp. "Całe puszcze muszą być sprzedawane miliarderom"

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=SCKFECA7SzU
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=OsNtm0USbxM

  Janusz Korwin-Mikke w POSK, 19.04.2015 Londyn
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=ognJZ8Zlhy4

  wPolityce.pl / -1.04.2015: Prof.Wolniewicz / Jedyny poważny kandydat w wyborach prezydenckich to Andrzej Duda. Reszta nie ma kwalifikacji do tej funkcji / Poważny kandydat w tych wyborach jest tylko jeden. Jest nim Andrzej Duda— powiedział w rozmowie z tygodnikiem „Najwyższy Czas” prof. Bogusław Wolniewicz.

  CAŁA NOTKA >>> http://zonacezara.blogspot.ca/2015/05/historia-lasow-panstwowych-historia

  OdpowiedzUsuń