poniedziałek, 11 maja 2015

JOW- y to IN VITRO, ... i termometr w du*ie.

KuKiz to "drzewienny koń" pRezydenta Komorowskiego!
 
Wyniki I-wszej tury wyborów zmotywowały Pana pRezydenta do uwiarygodnienia się
 
11.05.15 Facebook / TfuTfu24-News.pl /Wczorajszy NEWS!: Bronisław Komorowski po przegranej w I turze wyborów prezydenckich ogłosił wszem i wobec, że od zawsze wspierał JOW-y(jednomandatowe okręgi wyborcze). Do tego - uwaga! - ogłosił, że chce referendum w tej sprawie. Paweł Kukiz od dawna postulował w tej sprawie. Pisał nawet do prezydenta. Co o pomyśle Komorowskiego myśli Kukiz?
 
Kukiz nie chce wygrać, chce pertraktować z Prezydentem?
"Wkrótce opublikuję nasze petycje do prezydenta."– napisał ostro Paweł Kukiz. / Jakie "ostro",  jakie "nasze", to propozycja złożenia warunków współpracy z pRezydentem!
 
"DRZEWIENNY KOŃ"  NIE CHCE WYGRAĆ Z pREZYDENTEM, ON CHCE SIĘ Z NIM DOGADAĆ!
 
 
JOW-y to IN VITRO, ... i termometr w du*ie.
 
... temperaturę zmierzy, natury jednak nie zastąpi, i "bulu w du*pie" nie uśmierzy. - Lepiej zatem oddzielnie temperaturę, i hemoroidy w du*ie leczyć.
 
Każda firma płaci swoim szefom szmal gruby, aż tu nagle przychodzi Kuku, z jednym czy drugim, i mówi że zamiast Polska swoim szefom płacić,  wybory w Polsce i szefów opłacał będzie jakiś ICHNY miliarder, lub Niemiec, czy Ruski.
 
Panowie ""je*nijcie się w głowę", zanim przyjdzie Głupota, i w twarz się wam zaśmieje drwiąc z Waszej ślepoty.
 
Finansowanie partii to temat ten sam, trochę jednak drugi. Skoro partia kontrakt bierze na zarządzania usługę to usługa jest taka sama bez względu na firmę. Tak mi się wydaje, i w to wierzę, że bez względu na firmę i partię, duża czy mała, jeden i taki sam powinien być koszt, i takie same przywileje.
 
Jak partia głupia do roboty weźmie stu chłopa i kasę roztrwoni. Jak partia mądra sama zrobi, i kasę dla siebie wszystką zabierze. Zanim więc partia władzę dostanie powinna powiedzieć nie co da, bo nie ma, tylko ile za to weźmie, co za to zrobi, i ile nam na tą "inwestycję", i z czego zabierze.  - RESZTA TO GŁUPOTA. / ZC 11.05.15
 
 
Wyniki I-wszej tury wyborów zmotywowały Pana pRezydenta do uwiarygodnienia się. - słyszymy w śmiesznym filmie Kukiza / Teraz się zastanówmy się czy Paweł Kukiz chce pomóc Komorowskiemu uwiarygodnić się w naszych oczach jako "antysystemowiec"?
 
II tura Wyborów Prezydenta 25V, więc na odpowiedź nie będziemy musieli długo czekać.
 
2015-04-22 08:05 / Polonia Christiana / Pch24.pl:  „Gazeta Wyborcza” powołując się na działacza Ruchu Narodowego Artura Zawiszę poinformowała o planach zawarcia koalicji między Pawłem Kukizem, Januszem Korwin-Mikke oraz Marianem Kowalskim. Kukiz zareagował natychmiast: Nie jest mi z nimi po drodze!
 
Zdaniem „GW” obydwaj kandydaci na prezydenta mieliby razem z Marianem Kowalskim założyć koalicję, która pozwoliłaby w tegorocznych wyborach parlamentarnych osiągnąć wynik ponad 5 procent, dający szansę na wprowadzenie swoich posłów do Sejmu. Dziennik cytuje Artura Zawiszę, który sojusz panów Kukiza, Korwin-Mikkego i Kowalskiego nazwał... „Ku-Klux-Klanem”.
 
Na doniesienia prasowe zareagował Paweł Kukiz. - Nie jest mi po drodze ani z Ku-Klux-Klanem ani z tymi, którzy chcą strzelać do Górników a związkowców kłaść na Powązki - podkreślił kandydat na prezydenta.
 

KUKIZ NIE CHCE WYGRAĆ Z PREZYDENTAM?
 
KUKIZ CHCE PERTRAKTOWAĆ Z PREZYDENTEM?
 
Jeśli tak,  to to że nie jest mu po drodze z Ku-Klux-Klanem, jest prawdą, bo
 
... ON SAM JEST "KU-KLUX-KLANEM"
 
 
Dlaczego Kukiz wygrał? Dlaczego Korwin i Komorowski musieli przegrać?
   
To nie JOW-y , nikt Komorowskiego za referendum o JOW-ach nie poprze. / Myli się też Tomasz Lis / Kukiz wygrał, bo wyborcy uciekli od Korwina do Kukiza, bo Korwin jest za prywatyzacją lasów państwowych: Wybór Prezydenta 2015 kształtuje jego stosunek do prywatyzacji polskich lasów,  ...   dlatego Komorowski już przegrał, tak jak przegrał Janusz Korwin-Mikke   >>>    http://zonacezara.blogspot.ca/2015/05/dlaczego-kukiz-wygra-dlaczego-korwin.html
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz