niedziela, 24 maja 2015

Czy PKW ukradło II-gą turę wyborów Januszowi-Korwin Mikke? / Sprawdź zmanipulowany sondaź "Faktów" TVN


Gazeta.pl: Około południa w Sopocie głosował Donald Tusk, przewodniczący Rady Europejskiej. Do lokalu wyborczego udał się z żoną i córką.

 
*** Te wybory są jakoś szczególnie ważne, bo rzeczywiście do samego końca i cały czas na remis, więc emocje są duże - powiedział dziennikarzom Tusk. - To jest bardzo ważny dzień, jesteśmy - cała nasza rodzina, podekscytowani - dodał.
 
<>
 
JAKIE WYRÓWNANE? - KTO KŁAMIE? - WSZYSCY?

Kto? Jak, .. i komu zmanipulował sondaże Wyborów Prezydenta 2015?
 
Jeśli ktoś jest zainteresowany co się działo, to zapraszam tutaj
 

image

 
 To co widzimy niżej, jest najprostszą metodą sfałszowania wyborów. / Wyniki lepszego kandydata wpływają "na konto" gorszego, ... i kto to jest w stanie sprawdzić? / Jutro wybory. Jedno z tych doniesień sondażowych jest sfałszowane, albo Milward Brown, albo TVN-u. Obydwie firmy będą "donosiły" Polakom, kto wygrał. - Pytanie zasadnicze: Kto nas okłamie, TVN?   http://zonacezara.blogspot.ca/2015/05/czy-komorowski-ukrad-korwinowi-gosy-w-i.html
 

 

 
 
Zaskakujący sondaż "Faktów" TVN dla: Duda / Komorowski.
Czy to tajny, ukrywany dotąd sondaż Milward Brawn? 

Wyniki z przed awantury z lasami / Korwin wszystko na tym stracił

Opublikowany 01.04.2015: Korwin 42 % Kukiz 26% Duda 6% Komorowski 2%


 
image
 
Powyżej "oficjalne" sondaże Milward Brawn dostępne na stronie http://wybory.millwardbrown.com/prezydent-polski-wybory-2015
 
30.03.2015 / Podstawa analizy: N=769 /Szacowana frekwencja: 62%: Sondaż CATI z 30/03/2015 zrealizowany przez Millward Brown, próba ogólnopolska reprezentatywna 18+ (telefony stacjonarne i komórkowe), N=769. Zadane pytanie: Czy wziął(ęła)by Pan(i) udział w wyborach prezydenckich gdyby odbywały się w najbliższą niedzielę? Jeśli "Tak" --> Na kogo zagłosował (a) by Pan(i) w wyborach na prezydenta Polski?
 
Niżej ten sam sondaż, .. i "te same numery" z sondażu dla "Faktów" TVN / YouTube  wyżej / Sondaż aktualniono dla "FAKTÓW" TVN, ... czy na odwrót?

image

 
Dziwny komentarz Korwina na Facebooku 
Tak jeszcze niedawno wyglądały przedwyborcze sondaże prezydenckie. Na jesieni niech każdy nie patrząc na wyniki sondaży wybierze zgodnie ze swoim sumieniem. My dalej będziemy walczyć o dumną i bogatą Polskę! Mam nadzieję, że uda nam się wprowadzić silną i liczną reprezentację wolnościowców do polskiego parlamentu i liczę na Państwa pomoc.
 
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz