niedziela, 24 maja 2015

Zamachowiec na wolności. Sąd nie pracuje w weekend wyborczy


"Gdy prezydent zmierzał na spotkanie z wyborcami w Toruniu, działacz pro-life wybiegł w jego kierunku. Został natychmiast powalony na ziemię. Przedstawiono mu zarzuty napaści na głowę państwa, a potem na policjantów. Zamachowiec został jednak przez prokuraturę wypuszczony na wolność. - podaje Salon24.pl.
 
- Można by powiedziać: "Jak nie Krzyżem, to pałką". ... Tak?
 
 
image
 
Eugeniusz Sendecki: Właśnie rozmawiałem z Andrzejem Hadaczem i mi powiedział - że dzwonił do niego Jerzy Urban z prośbą o wywiad. Doradziłem mu aby nie wdawał się z Urbanem w żadne gry.   >    http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/119212,urban-prosi-hadacza-o-wywiad
 
image
 
   /   Andrzej Duda to jest koń, który kuleje - powiedział Prezydentowi RP przed pałacem prezydenckim Andrzej Hadacz, znany z TELEWIZJI NARODOWEJ celebryta. Zadeklarował, że nie będzie na niego głosował - właśnie dlatego.
No i doszło do spotkania Andrzeja Hadacza z Prezydentem Bronisławem Komorowskim.  >>> http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/119396,hadacz-sciska-komorowskiego-i-dystansuje-sie-od-dudy
 
image
 
  /   Eugeniusz Sendecki: "Jak nie Krzyżem to pałką" - taki tytuł ma artykuł w Tygodniku "Nie" Jerzego Urbana. Otwarto nowy rozdział w polskiej informacyjnej wojnie obronnej (PIWO). Ciekawe, czy tym razem się Polacy dadzą nabrać jak w 1926-tym, 1939-tym, 1981-szym, 1989-tym?
 
Właśnie dzwonił do mnie Hadacz i mi to powiedział. Sugerował, żebym kupił "NIE". Koresponduje to wszystko z historycznym spotkaniem pod pałacem z Prezydentem Komorowskim i wymianą uscisków. W artykule są ostre treści anty-PiS-owskie. Chytra manipulacja, hehehe. >>> http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/119632,tygodnik-nie-zamiescil-artykul-o-hadaczu
 
 
image
 
  /   Po zapoznaniu się z informacjami Generała Grudniewskiego o wizycie Janusza Korwin-Mikkego na strzelnicy i opowiedzeniu się przezeń za uzbrojeniem Polaków - Prezes Jan Kobylański wystosował list do Generała z poparciem JKM w wyborach prezydenckich.   >>  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/119750,kandydat-naszego-krola-na-uchodzstwie
 
W tym miejscu warto by się zatrzymać, i zastanowić: Kogo w końcu popiera "koordynator" tej szopki, bo zaczynamy mieć do czynienia z dwoma "faworytami". Prezydentem Bronisławem Komorowskim, ... i Januszem Korwinem-Mikke. / Kto jest faworytem, a kto "atrapą faworyta"? To pytanie podstawowe, bo duch faworytów wyściugu wygrać nie może. - Kto w co gra? Odpowiedź na to pytnie jest odpowiedzią o wynik Wyborów Prezydenta 2015

 
Zamachowiec na wolności. Sąd nie pracuje w weekend wyborczy
 
 
 
Zaskakujący sondaż "Faktów" TVN
Czy to tajny, ukrywany dotąd sondaż Milward Brawn? 
Wyniki z przed awantury z lasami / Korwin wszystko na tym stracił
Opublikowany 01.04.2015: Korwin 42 % Kukiz 26% Duda 6% Komorowski 2%
 
image
 
Powyżej "oficjalne" sondaże Milward Brawn dostępne na stronie http://wybory.millwardbrown.com/prezydent-polski-wybory-2015
 
30.03.2015 / Podstawa analizy: N=769 /Szacowana frekwencja: 62%: Sondaż CATI z 30/03/2015 zrealizowany przez Miliward Brown, próba ogólnopolska reprezentatywna 18+ (telefony stacjonarne i komórkowe), N=769. Zadane pytanie: Czy wziął(ęła)by Pan(i) udział w wyborach prezydenckich gdyby odbywały się w najbliższą niedzielę? Jeśli "Tak" --> Na kogo zagłosował (a) by Pan(i) w wyborach na prezydenta Polski?
 
Niżej ten sam sondaż, .. i "te same numery".
Uaktualnione dla "FAKTÓW" TVN, ... czy na odwrót?

image
 
 
image
 
 
 
      


Co widzimy na Screenshot #1 (góra) i #2 (dół) 
    image  
 
Czy to ja uratowałem Komorowskiemu polityczną karierę i życie?
 
Zanim zacznę zastanówmy się, co "fałszerz wyborczy na wielką skalę" musiałby zrobić, gdyby chciał zarządzać na bierząco w dniu wyborów, i  w sposób tajny, "zarządami" ponad 27 000 Okręgowych Komisji wyborczych? - Ktoś wie? - Każdy przyzna, że to byłoby trudne zadanie.
 
W "noc przedwyborczą" przed otwarciem lokali wyborczych, na portalu Newswek.pl kierowanym przez Tomasza Lisa zauważyłem "dziwny układ" na pewno będący reklamą podprogową, ...  lub może swego rodzaju zaszyfrowanym przekazem. - Sekret tkwi w "krzyżykach" znajdujących się nad głowami czterech kandydatów. Nad głową Kukiza, i Korwina widzimy "krzyżyki jak na karcie do głosowania", Nad głową Dudy i Komorowskiego widzimy "krzyżyk jak na grobie" , nie przekręcony jak u Kukiza i Korwina, tylko bardziej "prosty". - To jest reklama podprogowa. Dudzie i Komorowskiemu (na zdjęciu) dano "krzyżyk na drogę" - Dodatkowo nad głową Korwina postawiono "metkę" >>> "PREZYDENT 2015" <<< Czy chciano w ten sposób wskazać, kto ma wygrać Wybory Prezydenta 2015?
 
- Sytuacja na portalu Newsweek.pl zmieniła się po opublikowaniu przeze mnie moich przypuszczeń, co obrazuje Screenshot #2.
 
Zdjęcie z Screenshot #1 umieszczono w prawym górnym rogu nad zdjęciem Komorowskiego i strzałkami sygnalizującymi zmianę. Są widoczne na #2. Zmieniła się też lokalizacja napisu "PREZYDENT 2015". Z nad głowy Korwina, napis przesunął się nad głowę Komorowskiego.
 
- I wybory wygrał Komorowski. / "Frakcja Mainstreemu" ma problem, bo Komorowski wspierany teraz przez Kukiza może nie wygrać Wyborów Prezydenta 2015.
 
Teraz zastanówmy się. Gdyby było faktem, że Komorowski-Korwin-Kukiz to "Ku-Klux-Klan", wygrana duetu "Korwin-Kukiz" byłaby katastrofą dla PiS i kandydata Andrzeja Dudy. Bo jak mogliby złożyć protest wyborczy mówiąc, że wybory sfałszowano, ... i wygrała prawica? W taki protest nikt by nie uwierzył, ... a na jesieni skompromitowaną PO zastąpiła by partia "Korwin-Kukiz"? - Myślę, że warto się nad tym zastanowić. - Bez względu na wynik Państwa  przemyśleń, przypisuję sobie "kredyt" za uniemożliwienie fałszerstwa medialno-wyborczego na ogromną skalę, ... i za uratowanie Polski przed "Polską Rewolucją Bolszewicką", o której już pisałem, ale mi na Neon24.pl zlikwidowano te materiały.
 
-  Na koniec jeszcze jedno ciekawe pytanie?  Co Państwo widzą na poniższym zdjęciu: sarnę czy jelenia?
 
Na portalu Newsweek.pl w artykule "Jacek Żakowski, Tomasz Lis i 5 powodów, aby nie głosować na „sarnę z krzesłem na głowie”  >>>http://polska.newsweek.pl/wybory-prezydenckie-glosowanie-w-pierwszej-turze,artykuly,362753,1.html  piszą, ... że to sarna.
 
- Ja, jako człowiek bystry i spostrzegawczy, pamiętając o "Szogunie" myślę, że to "JELEŃ-KOMORUSKI", któremu jeszcze na kilka dni swoimi spostrzeżeniami uratowałem karierę i polityczne życie. - WY SIĘ ZASTANAWIAJCIE, CZY TO SATNA, CZY JELEŃ -  a ja idę do lasu zapolować na "lisa, ... i sarnę z krzesłem na głowie".  
 
Warto by się też zastanowić, czy Newsweek.pl "Cwanego lisa z Newsweeka" nie jest przypadkiem dowództwem "Sztabu Wyborczego Frakcji  Mainstreemu", i Państwową Komisją Wyborczą w jednej i tej samej osobie?      
 
image    
  Zona Cezara jest na Facebooku 
 
Link >>> https://www.facebook.com/profile.php?id=100009284994137
 
   

Link >>> https://www.facebook.com/profile.php?id=100009284994137
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz