piątek, 8 maja 2015

"Anonymous Polska" są przeciwko prywatyzacji Lasów Państwowych

Fot. PAP/Jacek Turczyk
 
wPolityce.pl / Komorwwski: Śmierć W. Bartoszewskiego to ogromna strata
 
CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU?
 
Od lewej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".

Amerykański miliarder George Soros to człowiek, który od samego początku bierze czynny udział w reformowaniu Europy Wschodniej polegającej na "prywatyzacji", czyli wykupowaniu dóbr Narodowych za grosze - Można podejrzewać, że to on zlecił prywatyzację Lasów Państwowych.  - 

Wiadomo też, że to żydowscy finansiści amerykańscy sfinansowali rewolucję 1917 r. w Rosji, a pieniądze Sorosa,  jeśli dobrze słyszałem , buszują teraz po Ukrainie.  


10/04 i po 10 kwietnia,  my Polacy, czyli Państwo Polskie, zostaliśmy zaatakowani. Znaleźliśmy się w stanie niewypowiedzianej wojny. Wszystko co widzimy, co ostatnio doświadczaliśmy, co doświadczamy obecnie, i będziemy doświadczać  tuż po "Wyborach Prezydenta 2010",  ma związek z "Historią Lasów Państwowych / Historią zdrady sprawy polskiej", ... historią, którą każdy Polak musi znać! - Musi znać, bo czekają nas bardzo trudnie chwile, jedne z najważniejszych w ponad "Tysiącletniej Historii Polski"  >>   http://www.zonacezara.blogspot.com/2015/05/historia-lasow-panstwowych-historia.html

Od czasu zrzucenia bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki pod koniec II wojny światowej na świecie zaczęła narastać obawa przed możliwością wybuchu III wojny światowej pomiędzy supermocarstwami dysponującymi bronią jądrową. Wojna taka mogłaby doprowadzić do zniszczenia życia na ziemi, a w najlepszym razie do upadku ludzkiej cywilizacji.

W 1947 roku Albert Einstein powiedział: "Nie wiem jaką bronią będzie się walczyć w czasie III wojny światowej, ale IV wojna światowa będzie wojną na kamienie i maczugi".

Po roku 1945 niektórzy politycy i historycy próbowali nadać nazwę "wojny światowej" rozmaitym konfliktom zbrojnym. Pomimo ich starań termin "III wojna światowa" nie został powszechnie przypisany do żadnej z wojen.

TO CZEGO JESTEŚMY ŚWIADKAMI JEST III WOJNĄ ŚWIATOWĄ
 
Wojnę tą trwającą od 1989 roku, można też nazwać Polską Rewolucją Bolszewicką, która w założeniu ma doprowadzić do panowania nad światem zmutowanej formy neo-komunizmu.  - Nie zauważaliśmy tej wojny, i być może większość z nas nadal jej nie zauważa, bo nie może. - Jak to możliwe? -  Tak po prostu, skoro Albert Einstein nie potrafił sobie wyobrazić jak ona będzie wyglądać, jak możemy wyobrazić ją sobie my, ... lub większość z nas?
 
 

 


 

2 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Komorowski nie przejdzie do drugiej tury

  http://prokapitalizm.pl/komorowski-nie-przejdzie-do-drugiej-tury.html

  Telewizje prorządowe typu TVN, TVP1, TVP2, TVP-Info, Polsat itp. próbują wmówić wyborcom, że do drugiej tury wyborów prezydenckich przejdzie jako pewniak Bronisław Komorowski. Wszelkie sondaże zamawiane i opłacane przez koalicyjną klikę PO-PSL dają urzędującemu Prezydentowi R.P. od 40% do 49% poparcia branego prosto z ... manipulacji socjotechnicznych.

  Postanowiłem to sprawdzić w sposób bardziej obiektywny, gdyż bezpłatnie. Zapytałem 100 spotykanych przy różnych okazjach znajomych na kogo zagłosują i skrupulatnie odnotowywałem odpowiedzi w postaci znaku x przy określonym przez respondenta nazwisku. Odpowiadali szczerze i oto wynik tego obiektywnego sondażu:

  1. Bronisław Komorowski (Platforma Obywatelska) 2%
  2. Andrzej Duda (Prawo i Sprawiedliwość) 37%
  3. Adam Jarubas (Polskie Stronnictwo Ludowe) 1%
  4. Janusz Palikot (Twój Ruch) 0%
  5. Janusz Korwin-Mikke (Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja) 4%
  6. Paweł Kukiz (bezpartyjny) 25%
  7. Magdalena Ogórek (Sojusz Lewicy Demokratycznej) 2%
  8. Jacek Wilk (Kongres Nowej Prawicy) 1%
  9. Paweł Tanajno (Demokracja Bezpośrednia) 1%
  10. Marian Kowalski (Ruch Narodowy) 5%
  11. Grzegorz Braun (bezpartyjny) 21%
  Niezdecydowani : 1%

  Zatem z tego antyrządowego sondażu jasno wynika, że druga tura odbędzie się bez udziału kandydata PO =Bronisława Komorowskiego. Do ostatecznej, drugiej tury zakwalifikują się najprawdopodobniej Andrzej Duda z PiS i bezpartyjny Paweł Kukiz. W ostatniej chwili może także dojść do sensacji w postaci drugiej tury w składzie Duda-Braun, gdyż różnica sondażowa między bezpartyjnymi kandydatami jest niewielka!

  Tak czy owak, to Bronisław Komorowski ma marne szanse na reelekcję!

  Żmudną pracę sondowania preferencji wyborczych wykonał
  Rajmund Pollak


  Stanisław Michalkiewicz: Scenariusz rozbiorowy http://klubynczas.com/czestochowa/255-stanislaw-michalkiewicz-scenariusz-rozbiorowy/

  OdpowiedzUsuń