niedziela, 10 maja 2015

PO-wyborcze przemówienie Bronisława "Ciupagi" Komorowskiego

"3 x Zgoda!" Bo jak nie, to Bronek "Ciupaga" Komorowski wyśle na nas czołgi!

Ave Cezar! Ojczyzna Legiony swe wzywa!

"BÓG - HONOR - OJCZYZNA  / / /  MĄDROŚĆ, WŁADZA i POTĘGA"
 
Zaktualizowane wyniki badania exit poll przygotowane przez IPSOS:  Andrzej Duda otrzymał 34,5 proc. głosów, Bronisław Komorowski - 32,6 proc., Paweł Kukiz - 20,5 proc., Janusz Korwin-Mikke 4 proc., Magdalena Ogórek - 2,4 proc., Adam Jarubas - 1,6 proc., Janusz Palikot - 1,6 proc., Grzegorz Braun - 1,1 proc., Marian Kowalski - 0,8 proc., Jacek Wilk - 0,6 proc., Paweł Tanajno - 0,3 proc.  -  II tura - głosowanie w niedzielę 24 maja.

Ogólne wyniki sondażowe są już znane, ale TVP Info przygotowało również grafikę z rozbiciem na kategorie wiekowe oraz miasta w zależności od liczby mieszkańców. Jest także informacja jak głosowali mieszkańcy wsi.  -  Andrzej Duda jest na wsi zdecydowanym zwycięzcą - 43,6 proc.

screen TVP Info
 
 
06.05.2015 / Joachim Brudziński (PiS) wPolityce.pl: Znamy doniesienia, że w obozie Platformy powstał pomysł, by ten ostatni jeszcze istniejący obszar bogactwa narodowego, jakim są Lasy Państwowe przeznaczyć na odszkodowania i spłatę roszczeń powojennych. - I to jedynie wobec jednej grupy narodowościowej. (?)
Stawiamy tę kwestię, by Polakom uświadomić, że jeśli nie będziemy bronić naszego bogactwa, jakim są Lasy Państwowe, to zostanie to rozgrabione w taki sam sposób, jak rozgrabiono inny majątek państwowy. >>> http://wpolityce.pl/polityka/243490-joachim-brudzinski-nie-bedziemy-uczestniczyc-w-teatrze-sztabowcow-komorowskiego-nasz-wywiad
 
 
Przemówienie Bronisława "Ciupagi" Komorowskiego na Podhalu:
>>> https://www.youtube.com/watch?v=IpGfetHujJQ

Polska to jest wielka rodzina, a w rodzinie, jak w rodzinie. Bywa i taki, co przyjdzie na święta napity. Bywa i tak, że przyjdzie z nieumytymi nogami, albo rękami. W kaloszach wejdzie na cudze święto. Tak się zdarza. Ale trzeba się kochać w rodzinie. Trzeba w rodzinie zawsze zgody, ... nawet właśnie z takimi przedstawicielami własnej rodziny.
 
Chcę serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli przyjść tutej na rynek w Nowym Targu, i spotkać się w imię zgody i bezpieczeństwa. Nie zawsze jest łatwo o zgodę, wszyscy to wiemy! W każdej rodzinie, w każdym sąsiedztwie. W każdej społeczności lokalnej bywa różnie. Bywają tacy, którzy chcą zgody, bywają tacy, którzy się dobrze czują przy braku zgody. Ale nas jest więcej (?).
 
Ludzi, którzy chcą w Polsce zgody jest wielu, ... i dlatego wygramy te zbliżające się wybory. Wygrają ci, którzy chcą Polski zgodnej i bezpiecznej. Bo każdy normalny człowiek, każdy który kocha swoją Ojczyznę, który kocha swoją rodzinę, który kocha swoją miejscowość, chce zgody, i chce bezpieczeństwa.
 
Serdecznie chcę podziękować za symboliczne prezenty. Bo one są złożone na ręce gazdy tego państwa (?). A z gazdą, jak z gazdą. musi mieć w kieszeni i cukierki dla dzieci, ... ale czasami przyda się ciupaga (?). Przyda się ciupaga (?).Byle stosować to z umiarem (?). Byle stosować to nie za szybko (?). By najpierw użyć perswazji. Najpierw prosić o zgodę. A jak trzeba, no to trzeba (?). Trudno. - Chciałem serdecznie podziękować za góralską ciupagę.
 
"3 x Zgoda!" Bo jak nie, to Bronek "Ciupaga" Komorowski wyśle na nas czołgi!
>>>
https://www.youtube.com/watch?v=b-l7FScfJMw

ŹRÓDŁO >> http://www.zonacezara.blogspot.com/

 
 

 
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz