piątek, 8 maja 2015

"Tonący Komorowski, deski z Krzyża z Giewontu się chwyta!"

RYCERZ Z GIEWONTU: JESTEM ZA BUDOWĄ REPLIKI "KRZYŻA Z GIEWONTU"

"Tonący Komorowski, deski z Krzyża się chwyta!"
 
"Andrzej Hadacz poprze Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich 2015, ale stawia taki warunek: przywrócić Krzyż do Korony Orła w godle państwowym. My, twórcy TELEWIZJI NARODOWEJ, obrońcy Krzyża i patrioci delegowaliśmy go do rozmów z Bronisławem Komorowskim i Służbami Prezydenckimi w tej sprawie.
 
Dzisiaj 2-go maja 2015, w święto flagi państwowej, ... / ... / Występujemy z pomysłem, aby na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego wznieść kopię Krzyża z Giewontu (15 metrów wysokości) i zakończyć nieznośne napięcie obecne w tym miejscu po zamieszkach w roku 2010-tym. / ... / Wraz z Andrzejem Hadaczem obrońcy Krzyża / ... / deklarują gotowość - że są technicznie przygotowani do jak najszybszej konstrukcji Krzyża z Giewontu przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.
 
Ostatnio zrobiło się głośno o tym, że trwają rozmowy lidera obrońców Krzyża Andrzeja Hadacza z Prezydentem Komorowskim i Służbami Prezydenckimi. Jest czas kampanii wyborczej i dostęp do głowy państwa dla ludzi wierzących jest łatwiejszy, dzięki temu chcemy przerwać pasmo nieszczęść prześladujących Nasz Kraj od usunięcia Krzyża przez masonerię po zamachu stanu w roku 1926. Przez Andrzeja Hadacza zwróciliśmy się do Bronisława Komorowskiego o przywrócenie Krzyża do Korony Orła w godle państwowym."
 
Rycerz z Giewontu:
 
- NIE chcę, żeby replikę budował Bronisław Komorowski
- NIE chcę aby replika "Krzyża z Giewontu" była z bambusa
- NIE chcę, żeby "Krzyż z Giewintu" był prowokacją przed Pałacem Prezydenckim
- Orzeł Polski "dźwiga już krzyż" na plecach
- Po co Polskiemu Orłowi potrzebny krzyż na głowie?
> SAENDECKI Z HADACZEM WAM TO OPOWIE
>
https://www.youtube.com/watch?v=0iCY1Z7yLWo
 
Czy Ty też jesteś "Rycerzem z Giewontu"?
Źródło: ZonaCezara.blogspot.com
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz