czwartek, 21 maja 2015

STOP BRONEK: Debata jak Rockiego Balboa z Ivanem Drago

 
Całym sercem jestem z Wami – Andrzej Duda do Ruchu ...


STOP BRONEK ! JAROSŁAW z DUDĄ POLSKĘ ZMIEŃ !
 

  

 STOP BRONEK: Debata jak Rockiego Balboa z Ivanem DragoŁukasz Adamski wPolityce.pl: Debatę ustawił jej początek, gdy Andrzej Duda postawił prezydentowi Komorowskiemu na stoliku flagę PO, którą Komorowski…oddał Monice Olejnik. Ta szybko ją zestawiła na podłogę. Znamienne to i symboliczne. / ... /
 
ZC / Przypomnijmy, w kolorze pomarańczowym , nie różowym, jak ... w Londynie.

Pierwsza debata skończyła się remisem, z którego Duda wyszedł jednak wyraźnie poobijany. Nie było to wielkie zwycięstwo Komorowskiego, ale prezydent odzyskał wigor i pokazał energię. Duda był przynajmniej dwa razy na linach.
 

Druga, przed chwilą skończona debata była zupełnie inna. Duda zaatakował od pierwszej sekundy. Rzucał na liny Komorowskiego, przebijał się przez gardę. Zadał cios, który spowodował, używając terminologii hip-hopowców, „udławienie się” prezydenta. I to zostanie zapamiętane przez Polaków.  >>> PODAJ DALEJ >>> http://zonacezara.blogspot.com/2015/05/debata-jak-rockiego-balboa-z-ivanem.html

 


 
 
Największy NEWS, o którym nikt nie pisze jest taki:
 
"Znamy doniesienia, że w obozie Platformy powstał pomysł, by ten ostatni jeszcze istniejący obszar bogactwa narodowego, /.../ przeznaczyć na odszkodowania i spłatę roszczeń powojennych.  I to jedynie wobec jednej grupy narodowościowej."   -  Powiedział Prezes PiS (każdy może ten cytat znaleźć w Google)
 
- Ne będę pisał o kim, bo i tak nie uwierzycie.  /  Myślę jednak, że niektórym za Oceanem pejsy się wyprostowały z wrażenia, gdy usłyszeli te słowa.  /  O tym będzie druga tura kampanii prezydenckiej. / www.zonacezara.blogspot.com
 


Kukiz: W mojej opinii podczas dzisiejszej debaty lepiej wypadł pan Duda. Potrafił wytknąć Komorowskiemu błędy. I tu nie ma wątpliwości – powiedział po czwartkowej debacie Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego w rozmowie z Telewizją Republika Paweł Kukiz.
Kukiz skomentował proponowaną przez niego debatę obu kandydatów w Lubinie, do której ostatecznie nie dojdzie. Wcześniej planowano, że spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, przed ciszą wyborczą. Obaj kandydaci mieli czas na zgłoszenie się do środy godz. 18.00. Sztab Komorowskiego nie zrobił tego w terminie. – Formuła debaty była jasno określona. Teraz sztab Komorowskiego próbuje przerzucić odpowiedzialność na mnie. To nic nowego. Od kilku lat władza przerzuca odpowiedzialność na obywateli – stwierdził Kukiz.

Były kandydat na prezydenta odniósł się do informacji o tym, jakie warunki stawiał sztab Komorowskiego wsparcia jednego z kandydatów drugiej tury ze przez jego wyborców. – Jeżeli sztaby dążą do pozyskania mojego elektoratu, to powinny robić wszystko, by do niego trafić. To nasz elektorat ma prawo stawiać warunki, by zostać pozyskanym. To proste i logiczne – stwierdził Kukiz.

– Nie jestem wodzem partyjnym. Niosę sztandar tej siły proobywatelskiej. W mojej opinii podczas dzisiejszej debaty lepiej wypadł pan Duda, ale to moje prywatne zdanie. Ludzie, którzy na mnie głosowali mogą mieć odmienne zdanie, każda z tych osób samodzielnie ocenia rzeczywistości – powiedział Kukiz.

W opinii Kukiza, Andrzej Duda mógł mocniej podkreślić kwestie zakładów w Świdników. Jego zdaniem Duda powinien też podkreślać, że to była cena za posadę Tuska w Brukseli. / Niezalezna.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz