30.05.2015 / Ks. Henryk Zieliński wPolityce.pl "Cuda się zdarzają" : Za naszego życia wydarzyło się ich w Polsce sporo. Począwszy od wyboru Polaka na papieża, a – z zachowaniem wszystkich proporcji – na ostatnich wyborach prezydenckich kończąc.
W zaprezentowanych wynikach wyborów jest kilka szczegółów, na które warto zwrócić uwagę. Ma rację prof. Michał Wojciechowski, który pisze ... , że komputerowe myszy zatrzymały telewizyjnego mamuta.
Z telewizją wygrał jednak Internet. Widać to między innymi po rozkładzie głosów: w grupie wiekowej 18-29 lat na Andrzeja Dudę głosowało 60 proc. wyborców. Prezydent Komorowski triumfował za to wśród więźniów, zdobywając aż 83 proc. głosów tej prawie 77-tysięcznej grupy wyborców. / Ks. Henryk Zieliński    -   Ciekawe spostrzeżenie nieprawdaż?
 
image

19.05.2015 / Newsweek.pl: Zdziwienie po pierwszej turze wyborów powoli mija, kandydat Komorowski z kandydatem Dudą pędzą dalej. Ale od niedzieli 10 maja polska polityka wygląda inaczej. 20 procent piosenkarza rockowego w wyborach prezydenckich to wstrząs dla politycznych wyjadaczy. Skąd ten sukces? Kto i dlaczego wybrał Kukiza? Kim są kukizowcy? Dlaczego nie wierzą ani PO, ani PiS? / ... / Co będzie dalej? Nie wiem. OK, chciałabym, żeby prezydentem był Kukiz. A premierem Maleńczuk.

Tak marzył, i takie pytanie zadawał sobie Wojciech Cieśla na łamach Newsweek.pl 19.05.2015 roku, a więc dziewięć dni po pierwszej turze Wyborów Prezydenta 2015. -Czyżby był niezorientowany, i nie wiedział "co w trawie piszczy" zanim doszło do ogłoszenia wyników pierwszej tury, ...?... a działy się rzeczy naprawdę zastanawiające, ...  tak jak mówił Ks. Henryk Zieliński wPolityce.pl: "Cuda się zdarzają".  /  W Polsce nazywamy to ingerencją służb, ... czasem nieudaną. (:

image
 
Wyżej  "notowania" Google Trend w internecie,  z dnia 09.05.2015, dla kandydatów w Wyborach Prezydenta 2015: Korwin, Duda, Komorowski. / Kukiz nie był wtedy w "kręgu zainteresowań Zony Cezara, ... teraz jest, bo dla Cezara Paweł Kukiz stał się z racji swojego wyniku wyborczego następną zagadką do rozwikłania, a kto wie, może nawet "WROGIEM # 1"  >>  http://zonacezara.blogspot.ca/2015/05/zona-cezara-zadaje-pytanie-kim-jestes.html
 
 image
29.05.2015 / Eugeniusz Sendecki, przyjaciel Andrzejka Hadacza, na Neon24.pl: Ostatnio byliśmy świadkami i sporo się na ten temat dyskutuje - jak wrogie media przekierowały poparcie społeczne starego wygi JKM-a na fajnego, ale słabo obytego w sztuce politycznej Kukiza.

Zadałem sobie wtedy pytanie - co Wróg wymyśli, żeby tych szlachetnych, fajnych i co najwazniejsze - p o l s k i c h - ludzi oszukać, rozpędzić, sponiewierać?

No i dosłownie w minutę po zadaniu w duchu tego pytania BACH! - ogłosili że KORWiN ma tylko 4,4 procenta, a Kukiz - ponad 20 procent. Stary wyga JKM został osłabiony, odarty z sukcesu na rzecz osoby mniej doświadczonej ...


Zaskakujący sondaż "Faktów" TVN dla: Duda / Komorowski.
Czy to tajny, ukrywany dotąd sondaż Milward Brawn? 
Wyniki z przed awantury z lasami / Korwin wszystko na tym stracił
Opublikowany 01.04.2015: Korwin 42 % Kukiz 26% Duda 6% Komorowski 2%
 
image

No właśnie: "Stary wyga JKM został osłabiony, odarty z sukcesu na rzecz osoby mniej doświadczonej ..." - Tu trzeba tutaj zaznaczyć, ...

Żal pana Eugeniusza Sendeckiego ma swoje uzasadnienie wziąwszy pod uwagę to, że jeszcze nie tak dawno, przewidując zwycięstwo Korwina-Mikke, dzielił i obiecywał ministerialne stanowiska.
 
- A tu " BACH! - ogłosili że KORWiN ma tylko 4,4 procenta"  -  CO SIĘ STAŁO?

Myślę, że odpowiedź na to pytanie jest tajemnicą zwycięstwa obecnego prezydenta-elekta Andrzeja Dudy. Tajemnicą, której nawet on sam nie zna, bo skąd może znać, skoro PiS dopiero po ogłoszeniu wyników pierwszej tury uwierzył w to, że Duda ma szansę zwyciężyć.

 
image

 
image
 
CZEGO WSZYSCY NIE WIEDZĄ, A POWINI ROZWAŻYĆ, .. W CZĘŚCI TRZECIEJ