image
 
Kulisy "zamachu" na Komorowskiego (:
 
 

 
image
 
JOW-y to IN VITRO, ... i termometr w du*ie.... temperaturę zmierzy, natury jednak nie zastąpi, i "bulu w du*pie" nie uśmierzy. - Lepiej zatem oddzielnie temperaturę, i hemoroidy w du*ie leczyć.
 
Każda firma płaci swoim szefom szmal gruby, aż tu nagle przychodzi Kuku, z jednym czy drugim, i mówi że zamiast Polska swoim szefom płacić,  wybory w Polsce i szefów opłacał będzie jakiś ICHNY miliarder, lub Niemiec, czy Ruski.
 
Panowie ""je*nijcie się w głowę", zanim przyjdzie Głupota, i w twarz się wam zaśmieje drwiąc z Waszej ślepoty.Finansowanie partii to temat ten sam, trochę jednak drugi. Skoro partia kontrakt bierze na zarządzania usługę to usługa jest taka sama bez względu na firmę. Tak mi się wydaje, i w to wierzę, że bez względu na firmę i partię, duża czy mała, jeden i taki sam powinien być koszt, i takie same przywileje.
 
Jak partia głupia do roboty weźmie stu chłopa i kasę roztrwoni. Jak partia mądra sama zrobi, i kasę dla siebie wszystką zabierze. Zanim więc partia władzę dostanie powinna powiedzieć nie co da, bo nie ma, tylko ile za to weźmie, co za to zrobi, i ile nam na tą "inwestycję", i z czego zabierze.  - RESZTA TO GŁUPOTA. / ZC 11.05.15
 

image

2015-04-22 08:05 / Polonia Christiana / Pch24.pl:  „Gazeta Wyborcza” powołując się na działacza Ruchu Narodowego Artura Zawiszę poinformowała o planach zawarcia koalicji między Pawłem Kukizem, Januszem Korwin-Mikke oraz Marianem Kowalskim. Kukiz zareagował natychmiast: Nie jest mi z nimi po drodze!
 
Zdaniem „GW” obydwaj kandydaci na prezydenta mieliby razem z Marianem Kowalskim założyć koalicję, która pozwoliłaby w tegorocznych wyborach parlamentarnych osiągnąć wynik ponad 5 procent, dający szansę na wprowadzenie swoich posłów do Sejmu. Dziennik cytuje Artura Zawiszę, który sojusz panów Kukiza, Korwin-Mikkego i Kowalskiego nazwał... „Ku-Klux-Klanem”.
 
Na doniesienia prasowe zareagował Paweł Kukiz. - Nie jest mi po drodze ani z Ku-Klux-Klanem ani z tymi, którzy chcą strzelać do Górników a związkowców kłaść na Powązki - podkreślił kandydat na prezydenta.
 
11.05.15 Facebook / TfuTfu24-News.pl /Wczorajszy NEWS!: Bronisław Komorowski po przegranej w I turze wyborów prezydenckich ogłosił wszem i wobec, że od zawsze wspierał JOW-y (jednomandatowe okręgi wyborcze). Do tego - uwaga! - ogłosił, że chce referendum w tej sprawie. Paweł Kukiz od dawna postulował w tej sprawie. Pisał nawet do prezydenta. Co o pomyśle Komorowskiego myśli Kukiz?
 
Kukiz nie chce wygrać, chce pertraktować z Prezydentem?
<>

Kukiz: Wkrótce opublikuję nasze petycje do prezydenta

Jakie"ostro", jakie"nasze"!?

Ta petycja, to propozycja złożenia warunków współpracy z pRezydentem!
 
"Kukizar to Drewniany Koń", .. który nie chce, i nie może wygrać wyścigu!

ZADANIEM KUKIZA JEST SIĘ DOGADAĆ!
 
image
 


 
 
"NOWA STARA GWARDIA" / Nowoczesna.PL - "PoPetru"
 
"Główne założenia programowe NowoczesnaPL to likwidacja finansowania partii politycznych z budżetu, ..." / ... Czyli uzupełnienie JOW-ów Pawła Kukiza?
 
JOW-y to IN VITRO, ... i termometr w du*ie.... temperaturę zmierzy, natury jednak nie zastąpi, i "bulu w du*pie" nie uśmierzy. - Lepiej zatem oddzielnie temperaturę, i hemoroidy w du*ie leczyć.
Każda firma płaci swoim szefom szmal gruby, aż tu nagle przychodzi Kuku, z jednym czy drugim, i mówi że zamiast Polska swoim szefom płacić, wybory w Polsce i szefów opłacał będzie jakiś ICHNY miliarder, lub Niemiec, czy Ruski.
 
NowoczesnaPL? / To nic nowego, to "POpetru": Ściema, w którą uwierzę, gdy dyrektorzy "polskich banków" od jutra zrezygnują ze swoich apanaży. - Tylko, ... kto im będzie wtedy płacił?
 
 
Jakim cudem taki wpis jest ocenzurowany przez Janke!!!
@ JANKO WALSKI / Bo ja nie strzelam po policzkach, ... tylko prosto w mózg. (: ZONA CEZARA 31.05.2015 16:32