sobota, 16 maja 2015

Czy Polska zmieści 70 mln uchodźców z Afryki, EKSPORTUJĄC swoją własną młodzież?

 
Dzisiaj 16.05.2015 wPolityce.pl:Tusk wyjaśnił, że struktury UE będą rozstrzygać w najbliższym czasie o kwestii migracji. Przypomniał, że według szacunków międzynarodowej organizacji migracji w ciągu najbliższych 20 lat Europa powinna przyjąć  70  mln  migrantów.   >>>

Newsweek.pl: Rząd Ewy Kopacz powinien zgodzić się na system kwotowego rozmieszczania emigrantów z krajów Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji, który zaproponowała Komisja Europejska. To być może nie do końca idealne – ale odważne i sprawiedliwe podejście do największego problemu, przed jakim stoi Unia Europejska. Budowanie murów na granicach, niszczenie łodzi, którymi zdesperowani uchodźcy próbują się przedostać czy pomoc rozwojowa dla krajów, z których uciekają masowo ludzie to tylko półśrodki. Europy nie stać na bezczynność. I to nie tylko dlatego, że taka bezczynność jest niemoralna i nieludzka.
 
Stwierdzam stanowczo: NIE! NIE POWINNIŚMYsię zgodzać!
 
I nigdy nie obowiązkowo! - Bo wykopali z Polski polską młodzież, aby teraz "uzpełnią" Polskę Murzynami! - PO robi antypolską politykę. - Zgody na to być nie może!

Ciekawe jak potoczyłaby się historia Polski, gdyby dziesiątki tysięcy rodaków nie znalazło schronienia w Grecji, Szwecji, Norwegii, Francji czy Holandii po wprowadzeniu stanu wojennego? Czy  przeszlibyśmy tak bezboleśnie kryzys 2008 roku, gdyby  wcześniej ponad milion Polaków nie wyjechało do pracy do krajów UE?- pisze Newsweek.pl.
- To bardzo dobre pytanie.  Jak wyglądała by Polska, gdyby miliony Polaków nie musiało wyjechać z Polski? Czy Polska byłaby gorszym krajem, gdyby milionów Polaków presją ekonomiczną nie wypchnięto na emigrację?  -  Warto się tu zastanowić, dlaczego minister Sikorski z Komorowskim tak zabiegali o bezwizowy wjazd do USA?  -  Czy dlatego, aby więcej Polaków miało gdzie wyjechać?
Stwierdzam stanowczo: NIE! NIE POWINNIŚMYsię zgodzać!
I nigdy nie obowiązkowo! - Bo wykopali z Polski polską młodzież, aby teraz "uzpełnią" Polskę Murzynami! - PO robi antypolską politykę. - Zgody na to być nie może!
 


14.02.2014 - Prezydent Bronisław Komorowski z Małżonką spotkali się w piątek w Belwederze z cudzoziemcami, którzy w ostatnim czasie otrzymali obywatelstwo polskie. - Życzę państwu, aby dobrze się żyło, mieszkało i kochało w Polsce - powiedział prezydent: 
 JAK GO NIE WYMIENIMY, TO ZA ROK TAM BĘDZIE CZARNO!  -   Ktoś jeszcze liczy na powrót Polaków z zagranicy, bo ja nie?  - "Jedno Bambo, z drugim Bambo" będzie zasuwać "jak na plantacji" za darmo, ...  i naszej młodzieży nigdy nie będzie się opłacało wracać! - Mało tego, reszta wyjedzie!  -  Ale Platformie o to w ich polityce imigracyjnej chodzi.  
CZYTAJ WIĘCEJ >>>   www.zonacezara.blogspot.com
 
 
 
TO TOWARZYSTWO NIC NIE ROBI PRZEZ PRZYPADEK 
WSZYSTKO JEST ZAPLANOWANE
Setkom tysięcy emigrantów potrzebny będzie teren do osadnictwa. Dlatego chcieli zmienić Konstytucję, żeby otworzyć drogę do sprzedaży lasów.
Gdyby im się to udało, albo gdy im się to uda, uchwalą ustawę o reprywatyzacji, przyznającą Żydom i zagranicznym lobby ruchu żydosyjonistyczego prawo do nienależnych im obecnie wupłat za mienie polskich obywateli pochodzenia żydowskiego, którzy zmarli bezpotomnie, a których nieruchomości przeszły na własność gmin, i Skarbu |Państwa.
Jak uchwalą tą ustawę, to nie będą mieli pieniędzy na wypłaty, dlatego będą musieli sprzedawać Lasy Państwowe, co Bronek obiecał w amerykańskiej ambasadzie. - I zacznie się kręcić. - Jedno zacznie napędzać drugie. Zanasze pieniądze żydosyjoniści zaczną kupować nasze lasy i budować domy, żeby "jedno Bambo, z drugim Bambo" miało gdzie mieszkać.
W krótkim czasie będzie ich tyle, że Polacy nigdy nie będą w stanie wygrać wyborów, i tak Polska przestanie być Polską. - Myślę, że dlatego właśnie doszło do zamachu w Smoleńsku. Kaczyński wszystko blokował.
 
<>
Tutaj trzeba dodać. / Tu się nic nie dzieje przez przypadek. 
Platforma w 2009 r. uchwaliła ustawę "O zmianie ustawy o obywatelstwie polskim". Warunki przyznania obcym obywatelstwa polskiego są tak niskie, że w Polsce trudniej jest obecnie zdać na prawo jazdy, niż obcemu dostać obywatelstwo polskie. - Gdy Lech Kaczyński zaskarżył ustawę do Trybunału Konstytucyjnego, kilka miesięcy później doszło do katastrofy 
Wtedy zaczęła się "szopka" - W  Trybunale Konstytucyjnym stawili się pełnomocnicy Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego, ... i pełnomocnicy Bronisława Komorowskiego Prezydenta Polski.  - Bronek z Bronkiem tak się sądzili jak piszę.  
Polak ma problem z prawem jazdy, a "jedno Bambo, z drugim Bambo" jedzie do Polski z pRezydenckim błogosławieństwem. - Aby dostać obywatelstwo polskie nawet języka nie musi znać. -  SKANDALl ! ! !
PAP/EPA
23.04.2015 / wPolityce.pl: Presję w tej sprawie wywierali Niemcy. Politycy PO byli posłuszni wobec swoich niemieckich kolegów.  Zapisy są o tyle niekorzystne dla Polski, że wyznaczają większą liczbę uchodźców dla tych krajów, które… są duże. Przepisy złagodzić może nieco nasze zaangażowanie w misję humanitarną na Ukrainie, ale niewiele.
Niemieccy eurodeputowani powiedzieli dziennikarce RMF FM, że Polska musi przedstawić konkretne liczby dotyczące Ukraińców w Polsce, aby przekonać europarlament a także Komisję Europejską. Oficjalnie nikt tego nie mówi, ale przyjęcie kilkuset uchodźców z Afryki to politycznie trudna i skomplikowana decyzja dla koalicji rządzącej w Polsce, zwłaszcza przed wyborami — czytamy.
- Kilkuset? Jaja sobie robią.
Niemcy spodziewają się najazdu 300 000 uchodźców z Afryki rocznie, ... i chcą abyśmy ich odciążyli! - Wymyślili sobie Polskę jako "wyjście awaryjne"!
Niemcy coraz bardziej obawiają się fali imigrantów z Afryki Północnej. Władze Bawarii rozważają nawet przywrócenie kontroli na granicy z Austrią.
Niemcy coraz bardziej obawiają się fali imigrantów z Afryki Północnej. Władze Bawarii rozważają nawet przywrócenie kontroli na granicy z Austrią. Takiego rozwiązania nie wyklucza minister spraw wewnętrznych Bawarii.
 
Wszystko zależy jednak od postawy Włoch. Jeśli władze w Rzymie potraktują imigrantów z Afryki jak turystów i dadzą im wizy na całą strefę Schengen, to kontrole mogą wrócić na granice, powiedział Joachim Hermann dziennikarzom Die Welt.

Jego zdaniem Włosi powinni sami poradzić sobie z napływem ludzi z południa, a nie rozsyłać ich po całej Europie. Polityk doprecyzował, że chodzi głównie o imigrantów z Tunezji, którzy opuścili swój kraj w poszukiwaniu pracy, a nie o uchodźców z Libii, którzy uciekają do Europy bojąc się o własne życie.

Herman domaga się także, aby Unia Europejska wprowadziła jasne regulacje dotyczące imigrantów zarobkowych. >> http://radioszczecin.pl/7,0,&szukaj=&s=12&idx=70504
<>
Polscy politycy PO - mimo dotychczasowej krytycznej postawy i zapewnieniom, że takie przyjęcie uchodźców będzie jedynie dobrowolne  -  zdecydowali się wesprzeć przepisy, które zobowiążą nasz kraj do przyjęcia kontyngentów. - Grupa EPL apeluje o obowiązkowe kwoty dystrybucji szukających azylu w krajach UE  — napisano w oficjalnym komunikacie grupy po posiedzeniu w Mediolanie.
 
 
My, czyli Państwo Polskie,  po 10.04.10 zostaliśmy zaatakowani i znalaźliśmy się w stanie niewypowiedzianej wojny.  - Polityka emigracyjna jest jedną z form tego ataku.

Wszystko co widzimy, doświadczaliśmy, doświadczamy, ... i będziemy doświadczać ma związek z "Historią Lasów Państwowych" / Komorowski i rząd Tuska chcieli sprzedać polskie lasy, aby pozyskać środki na wypłaty nienależnych roszczeń za mienie pożydowski. Dlaczego Komorowski ucieka od wyjaśnienia tej sprawy?
 

Ma to też związek z "Historią zdrady sprawy polskiej", która inaczej powinna nazywać się definitywną próbą podboju 1/3 terytorium naszego okupowanego kraju.

Zanim dojdzie do wyborów prezydenta (fałszerstwa), ... i tuż po nim, będziemy doświadczać, i będziemy świadkami  różnego typu "zawieruchy wojennej", ... i prowokacji, prowokowanych przez władze okupacyjne. 

- Dlatego w zbliżających się Wyborach Prezydenta 2015 musimy być jednomyślni.

Niech każdy to przemyśli i zagłosuje jak powinien, jak "żołnierz polski".

- Walczymy o niepodległość!
 
 
 
 
 
03.05.2015 / Niezalezna.pl: Niewiele brakowało, aby po finale Pucharu Polski doszło w Warszawie do starć policji z kibicami Legii. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak policjanci w brutalny sposób traktują świętujących zwycięstwo swojej drużyny fanów.

W sobotę na Stadionie Narodowym rozegrano finałowy mecz Pucharu Polski. Po meczu kibice stołecznego klubu przeszli na Plac Zamkowy, aby świętować zwycięstwo swojej drużyny. Były śpiewy, okrzyki i race. Kibicom cały czas towarzyszyli policjanci wyposażeni w kaski, tarcze, pojemniki z gazem łzawiącym oraz broń gładkolufową. Sytuacja była momentami bardzo napięta.


Jak niewiele brakowało, aby w Warszawie doszło do podobnych wydarzeń co w Knurowie, pokazuje nagranie, które trafiło do sieci. Widać na nim, że policjanci w sposób wyjątkowo brutalny traktowali kibiców Legii, cieszących się z wygranej.  -  Czy rzeczywiście zachowanie mundurowych było uzasadnione, można przekonać się oglądając zamieszczony poniżej film.

- Pamiętajmy: Cała kampania Komorowskiego opiera się na zapewnieniu porządku i spokoju. - Dlatego prowokuje się "akcje".
 
 
Sensacyjny raport: 1 200 000 - tylu Polaków wyemigruje w ciągu roku
Sensacyjny raport: 1 200 000 - tylu Polaków wyemigruje w ciągu roku - niezalezna.pl
Ponad milion młodych ludzi planuje w ciągu najbliższych 12 miesięcy wyemigrować z kraju w poszukiwaniu godnego życia - pisze „Gazeta Polska”.
 
Z ogromnym hukiem upada mit „zielonej wyspy”. Jeżeli nic się nie zmieni, na jego zgliszczach pozostanie przerażający krajobraz, który wypełnią puste przedszkola, opustoszałe dzielnice i miasta.
 
– Takiej spirali emigracji najbardziej potrzebnych dla rozwoju Polski ludzi i tak aroganckiej władzy skupionej tylko na jej utrzymaniu jeszcze nie mieliśmy – alarmuje prof. Krystyna Iglicka-Okólska, naukowiec, jedna spośród niewielkiego grona osób badających problem masowego exodusu młodych.

1,2 mln Polaków w ciągu najbliższego roku zdecyduje się na emigrację zarobkową. Takie dane wynikają z raportu spółki zajmującej się kapitałem ludzkim Work Service, zatytułowanym „Migracje zarobkowe Polaków”, wydanym w marcu tego roku.
 
Według niego najbardziej zainteresowani wyjazdem z Polski są ludzie młodzi, poniżej 35. roku życia. – Stanowią oni niemal 2/3 wszystkich osób, które rozważają wyjazd za granicę. Tę lukę bardzo trudno będzie wypełnić bez przyciągnięcia do Polski wykwalifikowanych imigrantów – twierdzi Tomasz Hanczarek, prezes Zarządu Work Service.

Dane te potwierdzają wcześniejsze statystyki prowadzone przez sondażownię Milward Brown, która podała, że tylko 17 na 100 Polaków nie myśli o emigracji z kraju.
 
Stanęliśmy pod ścianą. Emigranci, którzy już wyjechali, są przykładem, za którym idą następni pozbawieni perspektyw w Polsce młodzi ludzie. Taki jest mechanizm – twierdzi prof. Iglicka-Okólska.

Jak mówi, wyjeżdżają dokładnie ci, od których zależy rozwój kraju.
 
– Emigruje cały kwiat narodu, wypycha się młodych, którzy mogą wprowadzać innowacje, patenty, pociągnąć naukę, poprzez zakładanie działalności budować dobro gospodarcze kraju, uczyć nowe pokolenia. Ten proces jest zabójczy dla Polski – alarmuje ekspertka.

Więcej w tygodniku „Gazeta Polska”.
 
 
 
 
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz