wtorek, 12 maja 2015

o.Rydzyk i Piotr Tymochowicz zdiagnozowali premiera i pRezydenta

 
 
o.Rydzyk i Piotr Tymochowicz zdiagnozowali premiera i pRezydenta


PIOTR TYMOCHOWICZ O REWOLUCJI i WYBORACH

Piotr Tymochowicz: Do tej pory, przede wszystkim działałem z ukrycia, wykonując profesjonalnie swoją pracę. Sam profesjonalizm jest cyniczny, bywa cyniczny proszę Państwa, sam w sobie. O! OK! Przyznaję! Niektóre eksperymenty wymykały się spod kontroli. To prawda. - powiedział Piotr Tymochowicz

- Chciałbym też coś bardzo prywatnie powiedzieć coś od siebie, / ... / jeżeli zdarzało mi się głosować, to tak jak bardzo wielu, wielu  z Was, bardzo wielu Polaków głosowałem bardziej przeciwko, niż za czymś. / ... /

I na tym może między innymi polegać rewolucja, rewolucja w Polsce. Bo na kogo na co my głosujemy naprawdę? Proszę Państwa, przede wszystkim my głosujemy na własne nadzieje. Dla nas samych, dla naszych potomnych. A nikt, myślę, w Polsce nie pokazuje tak wielkich nadziei jak właśnie Janusz Palikot. <<< [Tu Pan Piotr Tymochowicz bardzo się pomylił, nie przewidział "powstania Dudy" (:  ]

- Z tym właśnie przypadkiem mamy właśnie do czynienia w tych wyborach. Polacy głosują przeciwko prywatyzacji Lasów Państwowych. "Na lesie" poległ Korwin-Mikke i Bronisław Komorowski. Różnica jest jedna. Korwin musiał to przyjąć, Bronisław Komorowski nie chce.

- Dlatego robi się bardzo niebezpiecznie. - 25 maj Polacy będą głosować przeciwko prywatyzacji lasów przy urnach. Jeśli zostaną oszukani Polacy "zagłosują pięściami". "Władza" , która te wybory już przegrała powinna być tego świadoma. - Pisałem już o tym w notce pt. "W maju poleje się polska krew", ale mi skasowano. Nie zmienia to realiów. / Znaleźliśmy się nad przepaścią. / ... i nie dlatego, że o tym piszę. Dlatego, że dzieje się tak, jak o tym piszę.

A jeśli o prezydenta chodzi Piotr Tymochowicz przytoczył anegdotę, warto wysłuchać w całości. >> https://www.youtube.com/watch?v=13KR7K9xWMw  Warto tego wystąpienia wysłuchać, bo w sprawę pośrednio zamieszany jest też Paweł Kukiz, ... ale o tym w notce z linku wyżej.

 
 
Piotr Tymochowicz nie pomylił się jeśli chodzi o Palikota, miał też rację jeśli chodzi o pRezydenta.
 
o.Rydzyk pomylił się jeśli chodzi o Kaczyńskiego, miał rację jeśli chodzi o resztę i pRezydenta. / Posłuchajmy o.Rydzyak: Przesłany 16.07.2007To są pionki. Wiecie co sobie coraz częściej myślę? Wybory. Kto? Ten? Ten? Jaka partia? A wiecie coraz częściej co myślę? Kto w Polsce rządzi? To są konie tylko różne i wyścigi są. Ale te wszystkie konie do jednego należą. Czasem te konie się gryzą miedzy sobą. Ale to jest jedna siła. Nie uwierzycie, ale obserwujcie. Jaka to jest siła? Nie możemy patrzeć na świat tylko przez pryzmat Polski. To jest w świecie. Tak widzę, jak tak... Czy to nie Soros? W Polsce jaką on rolę odgrywa? Jak tak patrzę pan prezydent. Kto, jacy doradcy. Premier. Ta partia, ta partia. Wszyscy to Sorosa. W Polsce ładnie nazwano to fundacją Batorego. W każdym kraju nazwano to inaczej, ładnie. Tak patriotycznie, historycznie, po polsku: Batory. Tak jak wódka Chopin. (...)
 
 
Fot. PAP/Jacek Turczyk
 
wPolityce.pl: Śmierć Władysława Bartoszewskiego to ogromna strata dla Polski
 
CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU?
 
Od prawej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".
Amerykański miliarder George Soros to człowiek, który od samego początku bierze czynny udział w reformowaniu Europy Wschodniej polegającej na "prywatyzacji", czyli wykupowaniu dóbr Narodowych za grosze - Można podejrzewać, że to on zlecił prywatyzację Lasów Państwowych.
Wiadomo też, że to żydowscy finansiści amerykańscy sfinansowali rewolucję 1917 r. w Rosji, a pieniądze Sorosa,  jeśli dobrze słyszałem , buszują teraz po Ukrainie.
 
 

Największy NEWS, o którym nikt nie pisze jest taki:

 
"Znamy doniesienia, że w obozie Platformy powstał pomysł, by ten ostatni jeszcze istniejący obszar bogactwa narodowego, /.../ przeznaczyć na odszkodowania i spłatę roszczeń powojennych.  I to jedynie wobec jednej grupy narodowościowej." -Powiedział Prezes PiS (każdy może ten cytat znaleźć w Google)
 
- Ne będę pisał o kim, bo i tak nie uwierzycie. / Myślę jednak, że niektórym za Oceanem pejsy się wyprostowały z wrażenia, gdy usłyszeli te słowa. / O tym będzie druga tura kampanii prezydenckiej. (:

 
 
<>
 
 
2015-04-22 08:05 / Polonia Christiana / Pch24.pl:  „Gazeta Wyborcza” powołując się na działacza Ruchu Narodowego Artura Zawiszę poinformowała o planach zawarcia koalicji między Pawłem Kukizem, Januszem Korwin-Mikke oraz Marianem Kowalskim. Kukiz zareagował natychmiast: Nie jest mi z nimi po drodze!
 
Zdaniem „GW” obydwaj kandydaci na prezydenta mieliby razem z Marianem Kowalskim założyć koalicję, która pozwoliłaby w tegorocznych wyborach parlamentarnych osiągnąć wynik ponad 5 procent, dający szansę na wprowadzenie swoich posłów do Sejmu. Dziennik cytuje Artura Zawiszę, który sojusz panów Kukiza, Korwin-Mikkego i Kowalskiego nazwał... „Ku-Klux-Klanem”.
 
Na doniesienia prasowe zareagował Paweł Kukiz. - Nie jest mi po drodze ani z Ku-Klux-Klanem ani z tymi, którzy chcą strzelać do Górników a związkowców kłaść na Powązki - podkreślił kandydat na prezydenta.

KUKIZ NIE CHCE WYGRAĆ Z PREZYDENTAM?
 
KUKIZ CHCE PERTRAKTOWAĆ Z PREZYDENTEM?
 
Jeśli tak,  to to że nie jest mu po drodze z Ku-Klux-Klanem, jest prawdą, bo
 
... ON SAM JEST "KU-KLUX-KLANEM"
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz