piątek, 8 maja 2015

Zgłaszam! NEWSWEEK.pl ogłosił wynik Wyborów Prezydenta 2015 przed PKW !

  image

 

UAKTUALNIENIE do opublikowanej notki: : Obecnie zdjęcie z kandydatami przeniesiono do prawego roga nad strzałki , to może oznaczać "zakończenie akcji powiadamiania", ... lub "zmianę w kolejności wyniku" kandydatów będącą wynikiem tej notki. Trudno przecież, aby w internecie krąży"zaskakujący wynik" znany przed ogłoszeniem wyników przez PKW. Czy przesunięcie zdjęcia oznacza powrót do:
 
1. Komorowski
2. Duda
3. Kukiz
4. Korwin

... jak w notce ze strzałkami, czy też tylko zmianę na czwartej pozycji i pierwszej pozycji.  >>> http://opinie.newsweek.pl/ostatnie-sondaze-przed-wyborami-analiza-sondazy-prezydenckich,artykuly,362797,1.html 
 
Czyli:
1. Komorowski
2. Korwin
3. Kukiz
4. Andrzej Duda
 
* Jak by nie było, duda poza "biorącym" drugim miejscem.
 
image
 
 SCREENSHOT Z NEWSWEEK.PL Z GODZINY OPUBLIKOWANIA NOTKI
 
Czy patrząc na zdjęcie można "przewidzieć", kto jest "faworytem mainstreemu", i jak sfałszują wybory ? Wynik wyborów I-wszej tury Wyborów Prezydenta 2015 będzie jak niżej?*
1. Korwin-Mikke
2. Paweł Kukiz
3. Andrzej Duda
4. Komorowski

* Lub podobny, ... z tym że Duda "na aucie" poza II-gą turą?
 
 
 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Przedstawione zdjęcie jest typowym przykładem zakazanej reklamy podprogowej, a kto wie, może nawet zaszyfrowanym rozkazem dla ponad 24 000 rozsianych po całej Polsce szefów Obwodowych Komisji Wyborczych?

To nie żart, tak się "szyfrowało wiadomości " w czasie wojny, dając ogłoszenie w gazecie!


 

  

Uważam że Newsweek.pl "układem zdjęcia" złamał przepisy o reklamie podprogowej:

 

1. Zdjęcie promuje, lub wskazuje,  Korwina-Mikke i Pawła Kukiza  
-   krzyżyk nad Korwinem i Kukizem jest "na tak" jak na karcie do głosowania
2. Zdjęcie dyskwalifikuje Dudę i Komorowskiego
-   krzyżyk nad Dudą i Komorpwskim "jak na grobie"
 
* Moim zdanie przekaz brzmi, że Duda i Komorowski odpadają, do II tury wchodzą Korwin i Kukiz. Czyż to nie majstersztyk? Prawica wygrywa! Duda odpada. Układ się trzyma, bo "K-K-K, jest "PO-TWOREM" o trzech głowach.
 
... i MŁODZIEŻ ZOSTAJE SPACYFIKOWANA. / "ICH" LIDERZY GÓRĄ!
 
3. Dodatkowo na stronie głównej NEWSWEEK.pl są następne element podprogowe.
 
- Na zdjęciach Korwina i Kukiza jest sugestywny napis: Kampania w internecie
- Na zdjęciach Dudy i Komorowskiego jest napis: Kandydaci wylogowani
- Nad zdjęciem Korwina-Mikke pokazano >>  "PREZYDENT 2015"  << Czy w ten sposób wskazano osobę, która ma wygrać Wybory Prezydenta 2015?
 .
...  o tym dowiemy się w niedzielę.
 
 
* Aby wejść na stronę z linka wejdź najpierw na Salon24.pl, odszukaj przycisk do odblokowania blokującego stronę filtra, ... i czytaj.
 
Pilne! Komorowski przegrał tę kampanię / Pytanie, czy przegra także wybory?
 
Nie oszukujmy się. ONI nie oddadzą zwycięstwa bez walki. / Czy PiS jest przygotowany na sytuację, gdy do drugiej tury wchodzi Komorowski, ... i Korwin-Mikke, albo Kukiz? - Co wtedy powie JK, ... powie byliśmy blisko?
 
Warianty wyników I-wszej tury / Wchodzą:
 
a) sam Komorowski (raczej nierealne, byłaby rewolucja)
b) Komorwoski / Duda (spodziewane, ale zabójcze dla ONYCH)
 

c) Komorowski / Kukiz (mało, ale możliwe)
d) Komorowski, ... i Korwin-Mikke
 
Wariant (d) jest najbardziej wygodny dla "ONYCH", ... i moim zdaniem takie oszustwo jest najbadziej prawdopodobne. OBAJ, ... i KOMOROWSKI, ... i KORWIN-MIKKE są za prywatyzacją, i sprzedażą lasów miliarderom.  <<< O TO, .. i TYLKO O TO TOCZY SIĘ WALKA! 
 
W wariancie (d) zadecydyje reakcja społeczeństwa. Jeśli Polacy to przyjmą, przegraliśmy, ... jeśli nie, wygraliśmy. / Kukiz to trzecia głowa "PO-twora" K-K-K, Kukiz to środek uśmierzający ból , plaster na ranę!
 
 
Dlatego aby wygrać, dmuchając na zimne, już w tą niedzielę w polskich kościołach powinna zostać reaktywowana akcja walki o ochronę polskich lasów.
 
 
Obaj i Komorowski i Korwin-Mikke mają to samo na myśli, i trzeba ich zwalczać jednym: MÓWIĄC 24/7 O LASACH i ICH SPRZEDAŻY

Po pierwsze - żaden z dwóch głównych kandydatów nie wyczuł i nie wykorzystał fali nastrojów społecznych. Zarówno próba narzucenia opinii publicznej tematu wejścia do strefy euro, jak z drugiej strony potrzeby stabilizacji i „zgody’ nie trafiły na podatny grunt. Jasne, Duda nawiązywał do tematów, które najmocniej bulwersowały opinię publiczną (na czele z podwyższeniem wieku emerytalnego), ale nie była to wielka, spójna wizja - z próbą narzucenia jasnego podziału. Raczej podpisanie się pod złością oburzonych niż jej wywołanie i stanięcie na czele buntu. Skorzystał na tym przede wszystkim Paweł Kukiz, który swoją prostotą i bezpośredniością wykorzystał niezagospodarowanych przez Dudę i Komorowskiego. Banałem byłoby powtórzenie tezy, że decyzja wyborców Kukiza będzie kluczowa w drugiej turze, ale tak po prostu jest.
 
OBRONA LASÓW JEST OSIĄ TYCH WYBORÓW / WSZYSTKO INNE TO TEMATY OKOŁO-ZASTĘPCZE 
 
>> OD POCZĄTKU TWIERDZĘ, ŻE:  "PO-TWÓR" MA TRZY GŁOWY K-K-K
>> KOMOROWSKI - KORWIN MIKKE - KUKIZ
>> KOMOROWSKI JAKO "NAJSŁABSZE OGNIWO" ODPADA?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz