środa, 13 maja 2015

Czy to ja uratowałem Komorowskiemu polityczną karierę i życie?

 
 
12.05 06:22 w notce  "Wyniki Wyborów Prezydenta 2015 na 100% sfałszowane!" poinformowałem po ogłoszeniu wyniku 1-wszej tury Wyborów Prezzydenta 2015
 
<>
 
Wyniki Wyborów Prezydenta 2015 na 100% sfałszowane!
 
Wiadomość pewna na 100% / Skąd wiem? / Jest na stronie PKW!

Frekwencja

 • Jesteś tutaj: >>> http://prezydent2015.pkw.gov.pl/320_Zagranica
 • ZAGRANICA
 • Liczba wydanych kart   165567
 • Liczba głosów ważnych   164296
  Liczba głosów nieważnych  1271
   
  Powyższe pokazuje że za granicą wydano 165 567 kart , oddano 164 296 głosów ważnych, ... i 1271 głosy nieważne.
   
  - Czyli PKW za granicą wyciągnęła z urn tyle kart, ile ich wydała.
  - A to oznacza, że wszystkie karty do głosowania wydane, też te wysłane pocztą,  wróciły do urny..... A TO JEST NIEPRAWDA!
   
  Akurat tak się złożyło, że mój znajomy jest w posiadaniu jednej karty do głosowania otrzymanej korespondencyjnie, ... i nie odesłanej do Ambasady.
   
  Jeśli sprawdzimy każdy kraj, to okaże się, że zwracalność kart wydanych we wszystkich krajach jest 100%. - Tak wynika z zestawienia zbiorczego.
   
  Sami sobie odpowiedzcie na pytanie, czy to jest możliwe, aby wszystkie karty wróciły do urny, skoro część wysłano pocztą. - Możliwe,  czy nie?
   
  - Czasem nie warto być za dokładnym Kochana* Komisjo Oszustw Wyborczych (:
   
  * Kochana, bo kocham takie wpadki. Kochana też dlatego, bo z Państwem Polskim to Wy nic nie macie wspólnego.  -  WON PKW!  / Trybunał Wojenny i Norymberga!
image
 
 
 
      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Screenshot #1 wyżej  /Screenshot  #2 niżej
 
image
 
W notce : "Zgłaszam! NEWSWEEK.pl ogłosił wynik Wyborów Prezydenta 2015 przed PKW !"
 
"Anomalię" aktualnioniłem w notce: "Afera: Bardzo Pilne!" >>>
 
Nad tymi "anomaliami"  jeszcze chciałbym się zastanowić. / Opis pierwotny w linkach wyżej .
 
- Co widzimy biorąc pod uwagę powyższe Screenshot #1 i #2
 
Zanim zacznę zastanówmy się, co "fałszerz wyborczy na wielką skalę" musiałby zrobić, gdyby chciał zarządzać na bierząco w dniu wyborów,i  w sposób tajny, "zarządami" ponad 27 000 Okręgowych Komisji wyborczych? - Ktoś wie? - Każdy przyzna, że to byłoby trudne zadanie.
 
W "noc przedwyborczą" przed otwarciem lokali wyborczych, na portalu Newswek.pl kierowanym przez Tomasza Lisa zauważyłem "dziwny układ" na pewno będący reklamą podprogową, ...  lub może swego rodzaju zaszyfrowanym przekazem. - Sekret tkwi w "krzyżykach" znajdujących się nad głowami czterech kandydatów. Nad głową Kukiza, i Korwina widzimy "krzyżyki jak na karcie do głosowania", Nad głową Dudy i Komorowskieg widzimy "krzyżyk jak na grobie" , nie przekręcony jak u Kukiza i Korwina, tylko bardziej "prosty". - To jes reklama podprogowa. Dudzie i Komorowskiemu (na zdjęciu) dano "krzyżyk na drogę" - Dodatkowo nad głową Korwina postawiono "metkę" >>> "PREZYDENT 2015" <<< Czy chciano w ten sposób wskazać, kto ma wygrać Wybory Prezydenta 2015?
 
- Sytuacja na portalu Newsweek.pl zmieniła się po opublikowaniu przeze mnie moich przypuszczeń, co obrazuje Screenshot #2.
 
Zdecie z Screenshot #1 umieszczopno w prawym górnym rogu nad zdjęciem Komorowskiego i strzałkami sygnalizującymi zmainę. Są widoczne na #2. Zmieniła się też lokalizacja napisu "PREZYDENT 2015". Z nad głowy Korwina, napis przesunął się nad głowę Komorowskiego.
 
- I wybory wygrał Komorowski. / "Frakcja Meinstreemu" ma problem, bo Komorowski wspierany teraz przez Kukiza moze nie wygrać Wyborów Prezydenta 2015.
 
Teraz zastanówmy się. Gdyby było faktem, że Komorowski-Korwin-Kukiz to "Ku-Klux-Klan", wygrana duetu "Korwin-Kukiz" byłaby katastrofą dla PiS i kandydata Andrzeja Dudy. Bo jak mogliby złożyć protest wyborczy mówiąc, że wybory sfałszowano, ... i wygrała prawica? W taki protest nikt by nie uwierzył, ... a na jesieni skompromitowaną PO zastąpiła by partia "Korwin-Kukiz"? - Myślę, że warto się nad tym zastanowić. - Bez względu na wynik Państwa  przemyśleń, przypisuję sobie "kredyt" za uniemożliwienie fałszerstwa medialno-wyborczego na ogromną skalę, ... i za uratowanie Polski przed "Polską Rewolucją Bolszewiocką", o której już pisałem, ale zmi na Neon24.pl zlikwidowano te materiały.
 
-  Na koniec jeszcze jedno ciekawe pytanie?  Co Państwo widzą na poniższym zdjęciu: sarnę czy jelenia?
 
Na portalu Newsweek.pl w artykule "Jacek Żakowski, Tomasz Lis i 5 powodów, aby nie głosować na „sarnę z krzesłem na głowie”  >>> http://polska.newsweek.pl/wybory-prezydenckie-glosowanie-w-pierwszej-turze,artykuly,362753,1.html  piszą, ... że to sarna.
 
- Ja, jako człowiek bystry i spostrzegawczy, pamiętając o "Szogunie" myślę, że to "JELEŃ-KOMORUSKI", któremu jeszcze na kilka dni swoimi spostrzeżeniami uratowałem karierę i polityczne życie. - WY SIĘ ZASTANAWIAJCIE, CZY TO SATNA, CZY JELEŃ -  a ja idę do lasu na polowanie. (:
 
Warto by się też zastanowić, czy Newsweek.pl "Cwanego lisa z Newsweeka" nie jest przypadkiem dowództwem "Sztrabu Wyborczego Frakcji  Mainstreemu", i Państwową Komisją Wyborczą w jednej i tej samej osobie?
 
image
 
Największy NEWS, o którym nikt nie pisze jest taki:
 

 
"Znamy doniesienia, że w obozie Platformy powstał pomysł, by ten ostatni jeszcze istniejący obszar bogactwa narodowego, /.../ przeznaczyć na odszkodowania i spłatę roszczeń powojennych.  I to jedynie wobec jednej grupy narodowościowej." -Powiedział Prezes PiS (każdy może ten cytat znaleźć w Google)
 
- Ne będę pisał o kim, bo i tak nie uwierzycie. / Myślę jednak, że niektórym za Oceanem pejsy się wyprostowały z wrażenia, gdy usłyszeli te słowa. / O tym będzie druga tura kampanii prezydenckiej. (:
 
 
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz